سوالات متداول ورزشکاران

 

اسپرت رزرو چه کاری انجام می‌دهد؟

اسپرت رزرو جامع‌ترین راهنمای باشگاه‌های ورزشی در ایران است که انواع باشگاه‌های ورزشی در رشته‌های مختلف را با تفکیک هر رشته و هر شهر به شما معرفی می‌کند.

آیا باشگاه‌های ورزشیِ معرفی‌شده در سایت تخفیف نیز دارند؟

ممکن است هر باشگاه ورزشی به صورت دوره‌ای یا برای دوره های خاص تخفیف ارائه دهد، در صورت ارائه تخفیف از طرف باشگاه ها، باشگاه های تخفیف دار را در اسپرت رزرو معرفی خواهیم کرد.

سؤالات متداول ورزشکاران (متقاضیان ثبت‌نام در باشگاه)

  • آیا اسپرت رزرو بابت معرفی باشگاه به من، از من وجهی دریافت می‌کند؟

خیر. بابت استفاده از اطلاعات آزاد این سایت نیازی نیست وجهی بپردازید.

  • ثبت‌نام در باشگاه از طریق اسپرت رزرو چه فایده‌ای برای من دارد؟

اگر شما مستقیماً با همین باشگاه‌هایی که ما در سایت معرفی کرده‌ایم تماس بگیرید و در آن ثبت‌نام کنید، ممکن است تخفیفی شامل حال شما نشود. اما اگر ثبت‌نامتان را در همان باشگاه از اسپرت رزرو انجام دهید، 25درصد تخفیف می‌گیرید!

  • بعد  از اینکه در اسپرت رزرو ثبت‌نام کردم، با چه مدرکی به باشگاه مراجعه کنم که بفهمند من ثبت‌نام کرده‌ام؟

به‌محض اینکه ثبت‌نام در باشگاه موردنظرتان و پرداخت وجه را انجام دهید، فوراً شماره تراکنش و کد ثبت‌نام شما برای مدیر باشگاه پیامک می‌شود. همزمان، این اطلاعات برای شما هم پیامک خواهد شد. همچنین، شما می‌توانید از صورتحساب صادرشده در سایت ما پرینت بگیرید و با نشان‌دادن آن به مدیر باشگاه، به‌راحتی ثبت‌نامتان را انجام دهید.

  • بعد از ثبت‌نام در باشگاه از طریق اسپرت رزرو، چه مدارکی باید به مدیر باشگاه ارائه دهم؟

علاوه بر کد سفارش و کد ثبت‌نام، حتماً باید مدارکی را که مدیر باشگاه در قوانین باشگاه موردنظر اعلام کرده است، همراهتان داشته باشید. اسپرت رزرو وظیفه‌ای دراین‌باره ندارد.