ورزش و اهمیت آن در بین کودکان

ورزش و اهمیت آن در بین کودکان
ثبت باشگاه ورزشی خرید اینترنتی عطر
امتیاز دهید

ورزش و اهمیت آن در بین کودکان

ورزش و اهمیت آن در بین کودکان یکی از موضوعات مهمی است که پدر و مادر ها باید به آن توجه کنند. خیلی از والدین تصور میکنند کودکان به ورزش نیازی ندارند اما این طرز فکر کاملا اشتباه است.

در حال حاضر بیشتر بچه ها دیگر از چربی نوزادی خود درآمده اند، بنابر این اگر شما درباره وزن فرزند پیش دبستانی تان نگران هستید با پزشک او تماس بگیرید. اگر فکر می کنید کودکتان خیلی کم تحرک است، ورزش هایی که پرانرژی ترند مانند دوچرخه سواری یا اسکیت سواری را جایگزین بازی با کامپیوتر و تلویزیون دیدن کنید.

شما باید تا جایی که می توانید همراه او جنب و جوش کنید و فعال باشید. در حیاط خانه یا حیاط پشتی با او گرگم به هوا بازی کنید یا بعد از شام با هم به یک پیاده روی تند بروید.

در روز های تعطیل آخر هفته به جای اینکه بی حرکت بنشینید یا تنها رانندگی کنید، کودک را به جایی ببرید که خانواده های زیادی در آنجا در حال بازی و فعالیت هستند، جاهایی که خانواده ها در حال پیاده روی، شنا، دوچرخه سواری و بازی با وسایل ورزشی هستند.

ورزش و اهمیت آن در بین کودکان امری مهم و ضروری می باشد که بهتر است این امر مورد توجه والدین عزیز قرار بگیرد.

شما می‌توانید در مجله اسپرت رزرو با انتخاب شهر و رشته ورزشی مورد نظر خود یک باشگاه خوب برای ورزش فرزندانتان انتخاب کنید.

 

از آنجایی که بچه ها در این سن دلشان می خواهد دوستانشان دور و برشان باشند، بهتر است چند نفر از دوستان فرزندتان را دعوت کنید و با هم به استخر بروید، آنها را به پارک ببرید و بگذارید در میان فواره های کوچک و آب پاش ها بدوند، اسکیت بازی کنند یا اگر برف باریده، آنها را دو دسته کنید تا با هم برف بازی کرده و به هم گلوله برفی پرتاب کنند! بچه های پیش دبستانی دوست دارند با دوستانشان به زمین بازی بروند، بپرند، بالا بروند و همدیگر را دنبال کنند.

اگر فرزندتان به ثبت نام در یک رشته ورزشی علاقه دارد، به او اجازه چنین کاری بدهید. فقط مطمئن شوید که تمرکز اصلی این تیم روی سرگرم کردن کودک برای آمادگی جسمانی و افزایش مهارت های او باشد نه ساختن یک ورزشکار در سطح جهانی یا بردن مسابقات.

 

ارسال نظر