معرفی و دانلود لوگو مناسب باشگاه بدنسازی

معرفی و دانلود لوگو مناسب باشگاه بدنسازی
امتیاز دهید

ما در این مقاله سعی داریم شما را با لوگو مناسب باشگاه بدنسازی آشنا کنبم، و همچنین چند دانلود لوگو آماده در انتهای این مقاله قرار داده ایم.

در ابتدا به تعریف لوگو می‌پردازیم:

لوگو یک نشانه‌ی گرافیکی است که می‌تواند به صورت علامت، سمبل، نوشتار و یا ترکیبی از اینها به کار برود. به طور کلی می‌توان گفت: لوگو تصویری است که هویت کسب و کار شما را نمایش می دهد.

بهتر است ابتدا با انواع لوگوهایی که می‌توان برای یک باشگاه بدنسازی طراحی کرد، آشنا بشویم.

برای طراحی لوگو، متخصصین این رشته سبک‌ها و انواع مختلفی در نظر گرفته اند، اما ما در اینجا به معرفی، سه روشی که بیشترین کاربرد را در طراحی لوگو باشگاه بدنسازی دارند، می‌پردازیم.

3 روش طراحی لوگو باشگاه بدنسازی

1- استفاده از تصاویر : در این روش از تصاویر، آیکن و یا سمبل‌هایی که نشان دهنده کسب و کار شما است در طراحی لوگو استفاده می‌شود. مثلا برای باشگاه های بدنسازی از تصاویر، بدنساز ، بازو ، دمبل ، وزنه و.. در طراحی ها استفاده می کنند.

انتخاب لوگو باشگاه بدنسازی

انتخاب لوگو باشگاه بدنسازی

 

2- استفاده از حروف و نوشتار : در این روش از یک یا چند و یا همه‌ی حروف نام برند شما، در طراحی استفاده می‌شود.

انتخاب لوگو باشگاه بدنسازی

انتخاب لوگو باشگاه بدنسازی

3- ترکیب تصاویر و نوشتار : در طراحی این روش از ترکیب دو روش بالا استفاده می‌شود. که این روش برای باشگاه های بدنسازی بهترین روش می باشد، چون هم می توان نام باشگاه را در آن جا داد و هم اینکه ماهیت رشته ورزشی مشخص می‌شود.

انتخاب لوگو باشگاه بدنسازی

انتخاب لوگو باشگاه بدنسازی

شما می‌توانید باشگاه بدنسازی خود را به صورت رایگان در اسپرت رزرو ثبت کنید، تا علاوه بر اینکه یک پیج اختصاصی برای باشگاه بدنسازی خود و رزرو آنلاین باشگاه خود دریافت کنید. در نتایج جستجوی گوگل هم جزء اولین ها باشید.

نکاتی که در طراحی یک لوگو ورزشی باید در نظر بگیرید

  • یک لوگو بایدنشان دهنده‌ی، نگرش، تاریخ و نوع رشته ورزشی باشد. بنابراین نمادها و سمبل هایی که به کار می برید باید متناسب با رشته ورزشی شما باشد.
  • در طراحی لوگو، از فونت هایی استفاده کنید که حس سرزندگی را ایجاد کرده و به مخاطب انتقال دهد.
  • رنگ ها نیز باید حامل احساساتی از قبیل انرژی، حرکت و جنبش باشند. برای مثال رنگ زرد نماد اعتماد به نفس، انرژی و جنبش است. رنگ قرمز نماد مردانگی، قدرت، شور و هیجان است. رنگ سیاه نیز حس تعالی و کنترل را انتقال میدهد.
  •  به دلیل اینکه لوگوهای ورزشی در سایزها و کاربردهای مختلف از جمله بر روی مهر، سربرگ، بیلبرد و … چاپ می‌شوند، نباید خیلی پیچیده و مبهم باشد، بلکه باید در هر سایز و اندازه‌ای که هستند زیبایی و خوانایی خود را حفظ کنند.
  • از رنگ های بسیار روشنی که به سختی با چشم دیده می شوند استفاده نکنید.
  • از رنگ های نئونی و تابناک استفاده نکنید، زیرا این رنگ ها در اندازه های کوچک دیده نمی شوند.
  • هر طرحی که به نظرتان می‌رسد بر روی کاغذ بکشید و همه را نگه دارید و هیچکدام را پاک نکنید، در انتها می‌توانید از آنها ایده های مناسب بگیرید.

پیشنهاد می‌کنیم مقاله انتخاب نام مناسب برای باشگاه بدنسازی و معرفی 50 اسم زیبا را نیز در مجله اسپرت رزرو مطالعه کنید.

در زیرچند نمونه لوگو بدنسازی برای شما قرار داده‌ایم

دانلود لوگو بدنسازی

دانلود لوگو بدنسازی

دانلود لوگو بدنسازی

دانلود لوگو بدنسازی

ارسال نظر