لیست باشگاه های پینت بال ایلام

آدرس باشگاه های پینت بال ایلام
282 بازدید
(1) 3٫00
Loading...

ما به دنبال لیست باشگاه های پینت بال ایلام بودیم که متوجه شدیم  فقط یک باشگاه در این رشته وجود دارد و همین را در جدول ثبت کرده‌ایم. امیدواریم به زودی شاهد افتتاح و فعالیت پرشور باشگاه‌های بیشتری در ایلام باشیم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه های پینت بال ایلام را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست باشگاه های پینت بال ایلام

#  نام باشگاه شماره تماس آدرس توضیحات
 1 باشگاه پینت بال فراز میدان مخابرات سالن مرزداران

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

دربارۀ پینت بال

ورزش هیجان انگیز و سرگرم کننده پینت بال که نوعی بازی نیز محسوب می‌شود، طرفداران زیادی در سراسر دنیا پیدا کرده است. پینت بال ورزشی گروهی است که در آن می توان گروه های خانوادگی و دوستانه برای این ورزش تفریحی تشکیل داد.
وجود باشگاه های پینت بال در ایلام  و هر شهر دیگری می‌تواند به افزایش نشاط و سلامت روانی و جسمی دوستداران این ورزش در آن شهر کمک کند.

پینت بال از آن دسته از ورزش ها می‌باشد که بین جوانان علاقه مندان زیادی را به سمت خود کشانده این رشته ورزشی بیشتر در جهت سرگرمی و پر کردن اوقات فراغت کاربرد دارد ولیکن در رده های حرفه ای و برگزاری مسابقات حرفه ای پینت بال نیز برگزار خواهد شد.

همچنین می توانید آدرس باشگاه های بدنسازی ایلام را در اسپرت رزرو ببینید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در لیست آدرس باشگاه های پینت بال ایلام پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر