لیست باشگاه های فوتبال شهرکرد

لیست-آدرس-باشگاه-های-فوتبال-شهرکرد
1,187 بازدید
(3) 4٫67
Loading...

لیست آدرس باشگاه های فوتبال شهرکرد ، فدراسیون و مدرسه های فوتبال برای آموزش فوتبال را در جدول زیر قرار داده‌ایم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه‌های فوتبال شهرکرد را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

آدرس باشگاه های فوتبال شهرکرد

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس جنسیت آدرس توضیحات
1 سپاهان استادیوم تختی
2 اتحاد 09132858464 استادیوم تختی
3 سپاهان 09139772363 شهر سامان، مجموعه ورزشی انقلاب سامان
4 بنیاد پارسیان 03822421189 فرخشهر، بلوار ولیعصر، چمن مجموعه ورزشی آزادی

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

 

فوتبال، محبوب‌ترین ورزش تیمی در سراسر جهان که با دو تیم یازده نفره و یک توپ فوتبال بر روی چمن طبیعی یا مصنوعی با هدف گل زدن انجام می‌گیرد.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید قدمت فوتبال به چندین سده پیش از میلاد و به چین باستان باز می‌گردد و به مرور در اروپا و کشور های یونان و روم نیز رواج پیدا کرده است. فوتبال در کشورهایی که آغازگر این ورزش بودند به نام های مختلفی رواج داشت، در چین «تسوچو»، در ژاپن «کمری»، در یونان و روم «هارپاستوم» و سپس برای نخستین بار توسط بریتانیا به نام فوتبال نامگذاری شد.

ورزش فوتبال از آن دسته از ورزش‌هاست که در سراسر جهان از دیرباز علاقه‌مندان زیادی را به خود جذب کرده و خواهد کرد. خاستگاه این ورزش به طور دقیق مشخص نیست برخی چین را اولین محل برای ابداع این بازی می‌دانند یعضی ها انگلیس و بسیاری نیز مصر باستان را … هرچند که امروزه دیگر اهمیت اینکه این ورزش از کجاآمده کمرنگ شده و از بین رفته و علاقه مندان این رشته ورزشی مهیج و پر انرژی روز به روز بیشتر می‌شوند.

همچنین می‌توانید لیست آدرس باشگاه های بیلیارد شهرکرد را در اسپرت رزرو ببینید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر