لیست باشگاه های سوارکاری بوشهر

لیست باشگاه های سوارکاری بوشهر
420 بازدید
(1) 5٫00
Loading...

در این مطلب لیست آدرس باشگاه های سوارکاری بوشهر، پیست‌های سوارکاری بوشهر و ورزشهای جذابی ازجمله سوارکاری، پرش با مانع، کلاس آموزش اسب سواری و هیات سوارکاری شهرستان بوشهر تقدیم شما شده است.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه های سوارکاری بوشهر را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های سوارکاری بوشهر

#  نام باشگاه شماره تماس آدرس توضیحات
 1 باشگاه اسب سواری نیروگاه اتمی بوشهر تنگستان انتهای نیروگاه اتمی بندرگاه
 2 باشگاه سوارکاری پارسیان خلیفه شهرستان دشتستان ، روستای خلیفه
 3 باشگاه سوارکاری جولان بین تنگک اول و دوم
 4 دانشگاه آزاد اسلامي (عاليشهر)

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

اسب سواری و سوارکاری دارای دو سبک ، انگلیسی و غربی می باشد. همچنین سوارکاری دارای شاخه های : پرش با اسب، درساژ، مسابقات استقامت، اسب دوانی، مسابقات یورتمه و … می باشد. ما در اینجا به معرفی باشگاه های سوارکاری بوشهر پرداختیم، تا شما با آگاهی در هر رشته ای خواستین، بتوانید آموزش سوارکاری ببینید.

پیشنهاد می‌شود آدرس سالن و مراکز ماساژ بوشهر را نیز  مشاهده نمایید.

اسب سواری در بوشهر ریشه ای دیرینه دارد؛ چراکه بوشهر جزء شهرهای باستانی و با قدمت بالای کشور ما محسوب می شود. در این شهر بندری که با گویشی نزدیک به اعراب هم گفتگو می کنند، فرهنگ نگهداری و پرورش اسب در کنار ورزش آن مورد توجه است.

این رشته، ورزشی سرگرم کننده است؛ اما در عین حال می‌تواند خطر آفرین هم باشد. این ورزش نیاز به شجاعت و تمرین دارد. تقویت ماهیچه‌های بدن، تقویت تعادل و هماهنگیِ بدن، افزایش تمرکز حواس، افزایش صبر و بردباری، افزایش اعتماد به نفس و کاهش استرس و… از تاثیرات مهم ورزش سوارکاری بر روح و جسم سوارکار است.
پیشنهاد می‌کنیم بدون همراهی با یک فرد آشنا به انجام تمرین یا تفریح در این رشته نپردازید یا اگر خواستید، به یکی از باشگاه‌های مطرح بوشهر بروید که در کنار شما مربی و ناظری را جهت راهنمایی و حمایت شما قرار می‌دهند.
شاید شما جزء علاقمندان به اسب ها باشید یا پژوهشگری که دراین‌ زمینه احتیاج به اطلاعات بیشتر دارد. شاید هم پزشک اسب‌ها باشید یا پزشک اسب سواران! این ها را از این جهت به شما می گوییم که بدانید لازم است قبل از انتخاب باشگاه برای حضور، به هدف و ماهیت خودتان توجه ویژه کنید.

همچنین شما می توانید  آدرس باشگاه های بدنسازی بوشهر در سایت اسپرت رزرو مشاهده نمایید.

ارسال نظر