لیست باشگاه های سوارکاری بوشهر

لیست باشگاه های سوارکاری بوشهر
0 دیدگاه
39 بازدید
0
Loading...

در این مطلب در لیست آدرس باشگاه های سوارکاری بوشهر به معرفی ورزشهای جذابی ازجمله سوارکاری، پرش با مانع، آموزش اسب سواری تقدیم شما شده است.

لیست آدرس باشگاه های سوارکاری بوشهر

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس جنسیت آدرس توضیحات
 1 باشگاه اسب سواری نیروگاه اتمی بوشهر تنگستان انتهای نیروگاه اتمی بندرگاه
 2 باشگاه سوارکاری پارسیان خلیفه 23456789 شهرستان دشتستان ، روستای خلیفه
 3 باشگاه سوارکاری جولان 09177726314 بین تنگک اول و دوم
 4 دانشگاه آزاد اسلامي (عاليشهر) 09173710264
09178735456

اسب سواری در بوشهر ریشه ای دیرینه دارد؛ چراکه بوشهر جزو شهرهای باستانی و با قدمت بالای کشور ما محسوب می شود. در این شهر بندری که با گویشی نزدیک به اعراب هم گفتگو می کنند، فرهنگ نگهداری و پرورش اسب در کنار ورزش آن موردتوجه است.

این رشته، ورزشی سرگرم کننده است؛ اما در عین حال می‌تواند خطر آفرین هم باشد. این ورزش نیاز به شجاعت و تمرین دارد. تقویت ماهیچه‌های بدن، تقویت تعادل و هماهنگیِ بدن، افزایش تمرکز حواس، افزایش صبر و بردباری، افزایش اعتماد به نفس و کاهش استرس و… از تاثیرات مهم ورزش سوارکاری بر روح و جسم سوارکار است.
پیشنهاد می‌کنیم بدون همراهی با یک فرد آشنا به انجام تمرین یا تفریح در این رشته نپردازید یا اگر خواستید، به یکی از باشگاه‌های مطرح بوشهر بروید که در کنار شما مربی و ناظری را جهت راهنمایی و حمایت شما قرار می‌دهند.
شاید شما جزو علاقمندان به اسب ها باشید یا پژوهشگری که دراین‌زمینه احتیاج به اطلاعات بیشتر دارد. شاید هم پزشک اسب‌ها باشید یا پزشک اسب سواران! این ها را از این جهت به شما می گوییم که بدانید لازم است قبل از انتخاب باشگاه برای حضور، به هدف و ماهیت خودتان توجه ویژه کنید. ببینید قرار است در باشگاه موردنظرتان چه چیزی عایدتان شود. اگر هم شما به دنبال آموزش دیدن هستید، بازهم نیازتان را اول با مشورت و بعد با تأمل مشخص کنید.
همچنین شما می توانید  آدرس باشگاه های بدنسازی بوشهر در سایت اسپرت رزرو مشاهده نمایید.

ارسال نظر