لیست آدرس پیست های اسکی اصفهان

لیست آدرس پیست های اسکی اصفهان
2,720 بازدید
(2) 4٫50
Loading...

اسپرت رزرو به معرفی پیست های اسکی اصفهان می‌پردازد که در اینجا لیست آدرس پیست های اسکی اصفهان را برای علاقه‌مندان به این رشته ورزشی قرار داده‌ایم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه‌های سوارکاری شیراز را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس پیست های اسکی اصفهان

#  نام باشگاه شماره تماس آدرس فعالیت و زمان
 1 پیست اسکی فریدون شهر ۶ کیلومتری غرب شهر فریدونشهر واقع در ارتفاعات گردنه روستای چغیورت

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

پیست اسکی فریدونشهر، در 180کیلومتری غرب استان اصفهان و در پنج کیلومتری غرب شهر فریدونشهر، در منطقه ای کوهستانی واقع در ارتفاعات موسوم به گردنه روستای چغیورت استقرار یافته. این پیست، که تنها پیست اسکی استاندارد در استان اصفهانه و شیب تند و منحصر به فرد حدود 35درجه داره، مرتفع ترین پیست اسکی فلات مرکزی ایرانه. ارتفاع پایه پیست اسکی فریدونشهر از سطح دریا دو هزار و 630متره و در بالاترین نقطه پیست به سه هزار متر میرسد، که با این مشخصات این پیست اسکی مجهز به برفکوب وسایر امکانات رفاهی و درمانی هم هست.

پیست اسکی ناحیه‌ای است که کاملاً برای اسکی و دیگر ورزش‌های زمستانی اختصاص یافته‌است. در اروپا پیست اسکی یک شهرک یا روستایی است که در یک ناحیه اسکی قرار دارد و این ناحیه باید از لحاظ داشتن امکانات گردشگری کامل باشد. در آمریکای شمالی پیست‌های اسکی کاملاً دور از شهرها و روستاها هستند. در ایران از مشهورترین پیست‌های اسکی می‌توان به پیست‌های اسکی آبعلی، دیزین، و آلوارس نام برد. در جهان نیز پیست‌های اسکی زرمات (سوئیس)، کورشول (فرانسه)، شیگا کوگن (ژاپن)، کورتیا دامپزو (ایتالیا)، اسکو ولی (آمریکا)، اسپن (آمریکا) و منطقه سه دره (فرانسه) را نام برد.

همچنین می‌توانید لیست آدرس باشگاه های پینت بال اصفهان را در اسپرت رزرو مشاهده کنید.

ارسال نظر