لیست آدرس سالن و مراکز ماساژ خرم آباد

لیست آدرس سالن و مراکز ماساژ خرم آباد
4.5/5 - (2 امتیاز)

لیست آدرس سالن و مراکز ماساژ خرم آباد با بهره گیری از امکانات به روز و کادر مجرب همواره در راستای آرامش و رضایت مشتریان تلاش خواهند کرد.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از سالن ها و مراکز ماساژ خرم آباد را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس سالن و مراکز ماساژ خرم آباد

ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس
1 ماساژ درمانی 09398645500 خرم آباد
2 ماساژ درمانی مخصوص آقایان 091189597617 خرم آباد

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

ماساژ از ابزارهایی است که به تازگی جایگزین درمان و حتی پیشگیری از دارو شده است. دردهای مختلفی را می توان در اثر ماساژ کاهش داد .و بیماری مربوط به آن درد را علاج کرد.

درد گردن یکی از دردهای شایع مفصلی است. که می‌توان از انواع مختلف ماساژ درمانی به صورت منظم استفاده کرد .تا درد کاهش یابد و حتی از بین برود، به ویژه اگر این درد در اثر واردشدن آسیب به گردن به وجود آمده باشد.

درد دیسک گردن خیلی وقت‌ها با در کنار درد کمر بروز می‌کند. نشانه‌های این دو کسالت مشابه هم هستند. اسپاسم، گرفتگی عضلات، خشکی، ناتوانی و ضعف حرکتی در مفاصل و سردرد از علائم دیسک گردن هستند.

درد گردن ممکن است ناگهانی و حاد بروز کند .یا به صورت پیوسته و مزمن. ماساژدرمانی از ابزارهای مفیدی است .که به عنوان یک روش غیرتهاجمی می‌تواند جایگزین دارو برای درمان درد گردن شود.

همچنین میتوانید لیست آدرس استخرهای خرم‌آباد را در اسپرت رزرو مشاهده کنید

ماساژ روش درمانی دستی است برای رفع یا کاهش دردهای مفصلی. در این نوع درمان یعنی ماساژ عضلات و بافت‌های نرم بدن مالش داده می‌شوند. هدف از این کار این است که از گرفتگی عضلات و فشار کاسته شود. این روش درمانی به ویژه برای درمان مشکلات عضلانی اسکلتی، گردش خون، و بهبود سیستم‌های لنفاوی و عصبی بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ترکیبی از تکنیک‌ها که توسط مفیزیوتراپ برای ماساژ درمانی استفاده می‌شود. می‌تواند به کاهش درد و ریکاوری بیمار کمک موثر کند. انواع مختلف ماساژ که می‌توان از آن‌ها برای کاهش درد گردن استفاده کرد. شامل ماساژ سوئدی، ماساژ عمیق عضلات، درمان نقطه محرک، و ماساژ شیاتسو است.

ارسال نظر