لیست آدرس سالن های ورزشی بندر عباس

آدرس سالن های ورزشی بندر عباس
17 بازدید
0
Loading...

لیست آدرس سالن های ورزشی بندرعباس به همراه شماره تماس آنها و همچنین سالن های چندمنظوره بندرعباس که دارای رشته های ورزشی فوتسال، والیبال، بسکتبال، هندبال، بدمینتون، دو میدانی و ….می‌باشند، را در جدولی برای شما عزیزان ورزش دوست قرار داده ایم.

لیست آدرس سالن های ورزشی بندر عباس

ردیف نام باشگاه شماره تماس جنسیت آدرس توضیحات
1 اروند 07635423739 سورو، بلوار دانشمند
2 فجر بلوار امام خمینی، ورزشگاه تختی
3 خلیج فارس 07633325685 بلوار بوموسی، ورزشگاه خلیج فارس
4 طلاییه شهرک طلاییه، بلوار امام حسین، جنب خودپرداز بانک سپه
5 حجاب گلشهر جنوبی، بلوار غدیر
6 فرهنگ شهرک طلوع، خیابان هادی
7 آبفا شهرک امام حسین، خیابان شفا
8 ایثارگران بلوار آیت الله بروجردی، نبش بلوار شهدای خلیج فارس

امیدواریم اطلاعات لیست سالن های ورزشی بندرعباس برای شما مفید واقع شود.

متاسفانه ما اطلاعات تماس، سالن های ورزشی را نتوانستیم پیدا کنیم. به همین دلیل به آدرس سالنها اکتفا کردیم، اما به محض دستیابی به اطلاعات کاملتر و شماره های تماس، لیست فوق را به روز می‌کنیم.

سالن های ورزشی در تمام نقاط شهر برای پر کردن اوقات فراغت و تفریح و ورزش استفاده می‌شوند این سالن‌ها، یا به صورت مجزا برای استفاده یک رشته خاص کاربرد دارند و یا  با نام سالن های چندمنظوره، برای استفاده رشته های مختلف ورزشی برای مثال فوتسال، بسکتبال، والیبال، بدمینتون و … دیگر رشته ها استفاده می‌شوند. اسپرت رزرو سعی بر این دارد تا با ارایه لیستی جامع از سالن های ورزشی تمام شهرهای ایران شما عزیزان ورزشکار و ورزش دوست را در جهت پیدا کردن و استفاده از این سالن ها راهنمایی کند.

شما می‌توانید لیست لیست آدرس باشگاه های فوتبال بندرعباس را مجله اسپرت رزرو مشاهده کنید.

همراهان عزیز چنانچه از وجود سالن ورزشی در بندرعباس اطلاع دارید، که ما نام آن را در لیست بالا نیاورده‌ایم. برای کاملتر شدن لیست سالن های ورزشی بندرعباس، نام و مشخصات آن را در قسمت نظرات همین صفحه برای ما ارسال کنید.

برچسب‌ها:
ارسال نظر