لیست آدرس باشگاه های پارکور مشهد

لیست-آدرس-باشگاه-های-پارکور-مشهد
1 دیدگاه
2,162 بازدید
(2) 5٫00
Loading...

لیست آدرس باشگاه های پارکور مشهد  به همراه آدرس و شماره تماس فدراسیون و سالن های پارکور را در جدول زیر برای شما علاقه مندان این رشته ورزشی قرار داده ایم. جهت تکمیل شدن لیست آدرس باشگاه ها با ما در تماس باشید.

لیست آدرس باشگاه های پارکور مشهد

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس جنسیت آدرس توضیحات
 1 باشگاه مجد 09389085172 خیابان کلاهدوز 37 – باشگاه مجد
 2 آکادمی نیک 09353273945 میدان شهدا – بین خمینی پنج و هفت – جنب آبمیوه رضا – آکادمی نیک
 3 باشگاه ورزشی تخصصی پارکور در مشهد 09369834156 حاشیه بلوار وکیل آباد- حد فاصل حافظ و هفت تیر- بین وکیل آباد 26 و 28

رشته ورزشی پاکور یعنی عبور از موانع سد راه در کمترین زمان از آسان ترین راه و کاربردی ترین مسیر با کمترین انرژی مصرفی از بدن از ابتدای مبدا تا انتهای مقصد. البته این نکته را هم یادآور شویم که در پارکور موانع از قبل پیش بینی و جا گذاری نمی شوند بلکه بر اساس توانایی و تکتیک هایی که فرد پارکورکار دارد انتخاب مسیر میکند و شیوه های مسیر یابی در پارکور براساس هنر ورزشکار می باشد . و این مسیر است که موانع را سر راه ورزشکار قرار می دهد. به کسانی که در زندگی شخصی خود از این روش استفاده می کنند تراسور گفته میشود.

پارکور از ابتدای وجود انسان که نیاز به شکار و شکار نشدن داشته وجود داشته است. انسان در ابتدای کودکی بدون ترس کشف مسیر میکند ولی زمانی که به آگاهی میرسد در انتخاب مسیر خویش محتاط می شود . پارکور برای اولین بار توسط سرباز جنگ ویتنام به نام  ریموند بل که یک سرباز فرانسوی بود برای یافتن روشی سریع در تعقیب و گریز ابداع شد و توسط پسرش دیوید بل این فعالیت ها و روش ها جمع آوری شد و به صورت مجموعه تکنیک ها در قالب نام پارکور تبدیل به یک رشته ورزشی منحصر به فرد شد .

در ورزش پارکور تجهیزات زیادی نیاز نیست ولی برای بهتر ورزش کردن توصیه می شود از کفش مناسب با درصد چسبندگی بالا استفاده شود و برخی ورزشکاران از دستکش برای عدم آسیب رسیدن به دست ها استفاده خواهند کرد.

همچنین می توانید لیست باشگاه های پاراگلایدر مشهد را در اسپرت رزرو ببینید.

برچسب‌ها:
  1. خاطره گفت:

    من میخوام یادبگیرم راهنماییم کنید

ارسال نظر