لیست آدرس باشگاه های شطرنج شهرکرد

لیست-مدارس-شطرنج-شهرکرد
669 بازدید
(3) 5٫00
Loading...

در جدول زیر لیست آدرس باشگاه های شطرنج شهرکرد و کلاس های آموزشی شطرنج و مدارس شطرنج شهرکرد و همچنین هیات شطرنج شهرکرد را جهت استفاده علاقمندان به این ورزش قرار داده‌ایم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه‌های شطرنج شهرکرد را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های شطرنج شهرکرد

#  نام باشگاه شماره تماس آدرس فعالیت و زمان
1 شطرنج 64 خیابان کاشلنی، نبش کوچه 20
2 یاس خیابان خواجه نصیر، کوچه 58، پلاک 11

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

 

امیدواریم لیست آدرس باشگاه های شطرنج شهرکرد برای شما سودمند واقع شده باشد.

ورزش ذهنی شطرنج، باعث گسترش عملکرد مغز می‌شود و خطر ابتلا به بیماری هایی نظیر آلزایمر، استرس و افسردگی را کاهش می‌دهد. این بازی عادلانه که به هیچ گونه ارتباط فیزیکی نیاز ندارد، مناسب برای تمام سنین و مخصوصا کودکان است.

دلایل بسیاری وجود دارد که آموزش شطرنج برای کودکان را مفید می‌داند، از جمله این دلایل: افزایش IQ، بهبود مهارتهای تجسم فضایی، پیشگیری از آلزایمر در بزرگسالی، بهبود حافظه، افزایش خلاقیت، بهبود تمرکز و … است.
موفقیت در این ورزش به توان تحلیل و فهم انتزاعی ذهن بستگی دارد. برای اینکه بتوانید شطرنج را خوب بازی کنید و موفق باشید باید زیاد تمرین کنید.

شما عزیزان همچنین می‌توانید لیست آدرس باشگاه های تنیس شهرکرد رادر اسپرت رزرو  مشاهده کنید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه‌ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر