لیست آدرس باشگاه های شطرنج ساری

لیست آدرس باشگاه های شطرنج ساری
ثبت باشگاه ورزشی خرید اینترنتی عطر
4.4/5 - (5 امتیاز)

در این جدول لیست آدرس باشگاه های شطرنج ساری و کلاس های آموزشی شطرنج در ساری و فدراسیون شطرنج ساری را قرار داده ایم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه‌های شطرنج ساری را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های شطرنج ساری

ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس
 1 تیزهوشان 09352316162
01133112764
خیابان فرهنگ، جنب شهریار 3، طبقه فوقانی فرش مهستان
2 خانه شطرنج کیش خیابان بعثت، روبروی باشگاه عبادی

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

در سایت اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه‌های موجود در سطح همه شهرها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.
امیدواریم لیست آدرس باشگاه های شطرنج ساری برای شما سودمند واقع شده باشد.

شطرنج ورزشی بر مبنای فکر است و بازیکن شطرنج با استفاده از توانایی مغزی بالایی که دارد حرکات مهره‌های حریف را مورد بررسی قرار می‌دهد و آنها را رصد می‌کند تا بتواند حرکت بعدی حریف را حدس بزند.
این ورزش دارای 32 مهره است که برای هر بازیکن 16 مهره به رنگهای سیاه و سفید قرار داده شده و هر مهره در شطرنج مسیر حرکت مخصوص به خود را دارد و بازیکن باید بر مبنای این قوانین به بازی ادامه دهد و در انتهای بازی با کشاندن حریف به نقطه مات باعث شود تا حریف مهره پادشاه خود را نتواند جابه جا کند.بازی شطرنج نیاز به تمرکز خاصی دارد و هر بازیکن پس از حرکت دادن مهره شطرنج خود می‌بایست ساعتی که در کنار خود دارد را فشار داده تا در پایان زمان وی بر اساس مجموع ثانیه هایی که مشغول بازی بوده محاسبه شود و اگر بازی به تساوی کشیده شد از این طریق برنده و بازنده مشخص خواهد شد.

همچنین می‌توانید شما عزیزان لیست آدرس باشگاه های بیلیارد ساری رادر اسپرت رزرو  مشاهده کنید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.

ارسال نظر