لیست آدرس باشگاه های دوچرخه سواری مشهد

لیست-آدرس-باشگاه-های-دوچرخه-سواری-مشهد
0 دیدگاه
1,651 بازدید
(5) 3٫40
Loading...

لیست آدرس باشگاه های دوچرخه سواری مشهد را در جدول زیر برای شما علاقه مندان این رشته ورزشی قرار داده ایم. جهت تکمیل شدن لیست آدرس باشگاه ها با ما در تماس باشید.

لیست آدرس باشگاه های دوچرخه سواری مشهد

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس جنسیت آدرس توضیحات
 1 باشگاه دوچرخه سواری وکوهنوردی پگاه مشهد 09158125914 احمدآباد، کلاهدوز، تقاطع سلمان فارسی، فروشگاه دوچرخه رودی
 2 آکادمی دوچرخه سواری شهر بهشت 09151207505 میدان احمد آباد، داخل هتل هما یک

دوچرخه سواری یعنی استفاده از دوچرخه برای ورزش، تفریح، و حمل و نقل و  افرادی که دوچرخه سواری می کنند را دوچرخه سوار یا دوچرخه ران می گویند. دوچرخه در قرن 19 میلادی به جهان معرفی شد و اکنون نزدیک به یک میلیارد دوچرخه در جهان وجود دارد. دوچرخه نسبت به دیگر وسایل نقلیه مزیت های بسیاری دارد از جمله حمل و نقل آسان، هوای پاک، تناسب اندام دوچرخه سوار، پارک آسان تر دوچرخه، افزایش قدرت مانور، و دسترسی به جاده ها و همچنین کم شدن آلودگی هوا از طریق عدم استفاده از سوخت های فسیلی…

دوچرخه سواری نام ورزشی است که در آن به صورت گروهی یا فردی میشود شرکت کرد. و مسابقات این رشته ورزشی به دسته های مختلف از قبیل دوچرخه سواری در کوهستان، دوچرخه سواری نمایشی و دوچرخه سواری در جاده تقسیم میشوند. این ۳ گروه به چند دسته دیگر تقسیم می‌شوند که هر کدام یک ورزش مجزا است و دوچرخه‌های مخصوص خودشان را دارند. مثلاً در دوچرخه‌سواری کوهستان دو رشته مرسوم و پر طرفدار کراس کانتری و دانهیل وجود دارد که در ایران از محبوبیت خاصی میان دوچرخه‌سواران برخوردار است.

در دوچرخه‌سواری نمایشی دوچرخه‌سواری بی ام ایکس و تریال و در کورسی پیست و جاده. این ورزش به دلیل سالنی نبودنش متنوع بوده و ضمن ورزش و بالا بردن سلامتی امکان بهره‌مندی از طبیعت را نیز فراهم می‌کند. به خصوص با دوچرخه کوهستان می‌توان در کمترین زمان ممکن بیشترین بهره و استفاده از طبیعت‌های بکر را برد. از مهم ترین مسابقات دوچرخه سواری می توان به تور دو فرانس اشاره کرد.

همچنین می توانید لیست آدرس پیست و باشگاه اسکیت مشهد را در اسپرت رزرو ببینید.

برچسب‌ها:
ارسال نظر