لیست آدرس باشگاه های تیراندازی مشهد

لیست-آدرس-باشگاه-های-تیراندازی-مشهد
0 دیدگاه
1,227 بازدید
(2) 4٫50
Loading...

لیست آدرس باشگاه های تیراندازی مشهد و فدراسیون تیراندازی را در جدول زیر برای شما علاقه مندان این رشته ورزشی قرار داده ایم. جهت تکمیل شدن لیست آدرس سالن های تیراندازی با ما در تماس باشید.

ورزش تیراندازی یک ورزش رقابتی است که در آن، مهارت ورزشکاران  با استفاده از انواع مختلفی از اسلحه(اسلحه گرم و سلاح های بادی) مورد بررسی قرار می‌گیرد. تير اندازی يکی ازرشته های ورزشی  اصيل ايرانی است.  در جدول زیر ما لیستی از باشگاه های تیراندازی مشهد برای راحتی شما قرار داده ایم.

لیست آدرس باشگاه های تیراندازی مشهد

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس جنسیت آدرس توضیحات
 1 باشگاه ماشه و مهارت 09372837384 شاندیز، ولیعصر 11، میدان معلم، بعد از معاینه فنی، ابراهیم آباد، جاده ساغشک
 2 باشگاه تیراندازی و دارت فرمان 05136038333 ابتدای بلوار معلم،بین آزادی و معلم 1،مقابل پارک ملت
 3 آستان قدس رضوی مشهد، چهار راه خیام 24 خط آتش

این باشگاه‌ های تیراندازی مشهد دارای امکانات پیشرفته تیراندازی از جمله دستگاه های نمایش نمره به صورت دیجیتال و دقیق، سلاح های بادی پیشرفته از جمله تپانچه و تفنگ در خدمت علاقه مندان مبتدی و حرفه ای جهت تیر اندازی تفریحی و مسابقاتی می باشند.

تیراندازی به پرتاب یا شلیک کردن تیر توسط کمان، تفنگ یا تپانچه گفته می شود. این رشته ورزشی یک رقابت بر اساس سرعت و عملکرد بالاست و بستگی به سرعت تصمیم گیری تیرانداز دارد که به وسیله تفنگ یا تپانچه تیراندازی می شود. این رشته ورزشی رابطه مستقیم با تمرکز دارد و ورزشکاران برای تقویت تمرکز بیشتر به این رشته ورزشی روی می آورند. تیراندازی با کمان یک زیر رشته در ورزش تیراندازی است که برای شکار یا جنگ نیز استفاده شده و می شود. ورزش تیراندازی در زیر رشته های مختلف و در سه حالت ایستاده، نشسته، و دراز کش برگزار خواهد شد. تیراندازی از ورزش های اصلی بازی های المپیک بوده و از اولین دوره این بازی ها در سال 1896 در این بازی ها وجود دارد.

مجهزترین سالن‌های تیراندازی كشور در تربیت بدنی آستان قدس رضوی مشهد

سالن تیراندازی تربیت بدنی آستان قدس رضوی با دارا بودن 24 خط آتش یكی از مجهزترین سالن‌های تیر‌اندازی كشور می باشد.

در سالن تیراندازی این سالن تفنگ و طپانچه به علاقه‌مندان آموزش داده می‌شود.

همچنین زمین اختصاصی، كمان آموزشی و قهرمانی، پایه سیبل با كاربری آموزش رشته تیر و كمان ویژه بانوان و آقایان نیز یكی از دیگر امكانات ورزشی این موسسه است.

همچنین می توانیدلیست آدرس باشگاه های پینت بال مشهد  و آدرس باشگاه های سوارکاری مشهد  را در اسپرت رزرو ببینید.

برچسب‌ها:
ارسال نظر