لیست آدرس باشگاه های بوکس مشهد

لیست-آدرس-باشگاه-های-بوکس-مشهد
0 دیدگاه
3,611 بازدید
(2) 3٫50
Loading...

لیست آدرس باشگاه های بوکس مشهد  و فدراسیون بوکس را در جدول زیر برای شما علاقه مندان این رشته ورزشی قرار داده ایم. جهت تکمیل شدن لیست آدرس باشگاه ها و سالن های بوکس با ما در تماس باشید.

لیست آدرس باشگاه های بوکس مشهد

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس جنسیت آدرس توضیحات
 1 رهپویان راستی مشرق 36088112 فلکه پارک به طرف بلوار سجاد نبش خیابان جامی
 2 نیکان فرامرز عباسی بین شهید عباسی 6 و 8
 3 آبشار آزادی 107 نبش گلریز 2 پلاک 2

بوکس یکی از رشته های ورزشی ست که دو نفر به وسیله مشت در دو سطح حرفه ای و آماتور با هم مبارزه می کنند. این ورزش قدمت تاریخی طولانی داشته و به یونان باستان بازمیگردد. ولیکن خاستگاه بوکس مدرن در آمریکا میباشد. و یکی از قوی ترین و کارآمدترین رشته های ورزشی است .

در ورزش بوکس نیروی بدنی و استفاده از تکنیک دارای اهمیت بسیاری است و به جهت طبیعت خاص این ورزش ، افرادی که دارای عادتهای روانی جنگجویی و مبارزه طلبی می باشند به آن روی می آورند . در این ورزش شهامت و قدرت زیاد مورد نیاز است و تکنیهای آن شامل عملکردهای سریع و عکس العملهای فعال می باشد.
ورزش بوکس در راند های 3 دقیقه ای و با کنترل دقیق داور وسط در داخل رینگ انجام می شود . هدف طرفین مبارزه گرفتن امتیاز بوسیله وارد کردن ضربات و به زانو درآوردن حریف می باشد . امتیاز به ضربات کوبنده ای تعلق می گیرد که با مشت بسته بوسیله هر کدام از دستها به طرفین سر ، صورت و یا تنه در بالای کمر اصابت نماید.

محل مسابقات بوکس سکوی مشت زنی یا رینگ نام دارد، که محوطه ای چهارگوش است. سکویی که با ارتفاع یک متر از زمین فاصله دارد و اطراف آن با چند ردیف طناب موازی محصور شده است.

همچنین می توانید لیست آدرس باشگاه های کاراته مشهد را در اسپرت رزرو مشاهده کنید.

برچسب‌ها:
ارسال نظر