بهترین روش تبلیغ باشگاه بدنسازی چیست؟

بهترین روش تبلیغ باشگاه بدنسازی چیست؟
ثبت باشگاه ورزشی خرید اینترنتی عطر
5/5 - (1 امتیاز)

تبلیغات و معرفی باشگاه ورزشی دغدغه هر مدیر باشگاه است. اینکه چه تبلیغاتی در چه رسانه ای و در چه زمانی انجام دهید، برای نتیجه گرفتن تبلیغ، بسیار مهم است. ما در این مقاله سعی داریم بهترین روش تبلیغ باشگاه بدنسازی را معرفی کنیم.

معمولا تبلیغات به دو صورت سنتی و اینترنتی انجام می‌‌شود.

تبلیغات سنتی شامل پخش تراکت و کارت ویزیت و بیلبرد و… است. این روش تبلیغ بیشتر برای تبلیغات محلی کاربرد دارد.

در روش های تبلیغاتی سنتی، بسیاری از افرادی که تبلیغات شما را مشاهده می کنند، ناخواسته در معرض تبلیغات شما قرار گرفته اند و شاید تبلیغات شما مورد نیاز این افراد نباشد. به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم روش جدید تبلیغاتی یعنی تبلیغات در اینترنت و شبکه های اجتماعی را در پیش بگیرید.

برای انتخاب بهترین روش تبلیغ باشگاه بدنسازی به نکات زیر توجه کنید:

1- راه اندازی وب سایت برای باشگاه بدنسازی خود:

شما با داشتن وب سایت می توانید تمام امکانات و تجهیزات باشگاه بدنسازی خود را به بهترین و کاملترین شکل به مخاطبین خود معرفی کنید.

پیشنهاد می‌شود تولید محتوای صفحات و پیج باشگاه بدنسازی چگونه باشد؟ را نیز مطالعه کنید.

2- از تبلیغات بنری در سایت های ورزشی که در گوگل رتبه خوبی دارند استفاده کنید:

چون این سایت ها در جستجوی گوگل جزء اولین ها هستند، احتمال دیده شدن باشگاه بدنسازی شما بسیار زیاد است. در این روش تبلیغات  یک بنر تبلغاتی در یک سایت معتبر به شما داده می‌شود که در آنجا می‌توانید باشگاه بدنسازی خود را معرفی کنید. برخی از موارد در این تبلیغات لینکی به سایت شما داده می‌شود.

شما می توانید در سایت اسپرت رزرو که رتبه اول رشته بدنسازی تمام شهرها را در گوگل دارد، تبلیغات بنری باشگاه بدنسازی خود را انجام دهید.

3- باشگاه‌تان را در سایت‌های مختلف ثبت کنید :

بیشتر در اینترنت جستجو کنید، دقت کنید چه سایت‌هایی در شهر شما رتبه‌های برتر گوگل را دارند، مثلا “باشگاه بدنسازی تهران” یا “باشگاه بدنسازی مشهد”را جستجو کنیدو سایتهای برتر را شناسایی کنید. (اسپرت رزرو رتبه 1 گوگل را در این جستجوها دارد)
در این سایت‌ها ثبت‌نام کنید، باشگاهتان را ثبت کنید و در آنها تبلیغات دهید. زیرا این سایتها بهترین مکان برای فعالیت شما هستند.
شما می توانید برای تبلیغات، باشگاه بدنسازی خود را رایگان یا ویژه در سایت اسرت رزرو ثبت کنید و از مزایایی رزرو و ثبت نام آنلاین آن استفاده کنید.

4- در اینستاگرام فعال باشید:

در اینستاگرام صفحه شخصی برای باشگاه بدنسازی خود داشته باشید. فعال باشید و حداقل روزی یک پست را داشته باشید. اطلاعات، اخبار، عکس و فیلم های کوتاه از باشگاه بدنسازی خود تهیه کنید و به اشتراک بگذارید.

5- از بازاریابی پیامکی استفاده کنید:

اغلب مردم تلفن همراهشان همیشه در دستشان است . ارسال یک پیام تبلیغاتی کوتاه درصد دیده شدن باشگاه بدنسازی شما را بالا می‌برد. این پیام می‌تواند یک کد تخفیف باشد یا یک خبر جدید از باشگاه بدنسازی.

نتیجه ای که می توان از این مقاله گرفت این است که از آن جایی که بیشتر مخاطبان باشگاه بدنسازی جوانان می باشد. تبلیغات اینترنتی بهترین نوع تبلیغ باشگاه بدنسازی است.

پیشنهاد می کنیم مقاله اثرات جذب و استخدام مربیان معروف در باشگاه بدنسازی  را نیز مطالعه بفرمایید.

ارسال نظر