لیست آدرس باشگاه های پینت بال بندرعباس

آدرس-باشگاه-های-پینت-بال-بندرعباس
0 دیدگاه
886 بازدید
(2) 5٫00
Loading...

لیست آدرس باشگاه های پینت بال بندرعباس  به همراه آدرس و شماره تماس فدراسیون و باشگاه های پینت بال را در جدول زیر قرار داده ایم.

پینت بال از هیجان انگیز ترین ورزش های گروهی است که بازیکنان را وارد جنگی دوستانه کرده و لحظات مهیج و شادی برای آنان رقم می زند.
تحرک، نشاط، افزایش آدرنالین، افزایش سرعت و تمرکز از ویژگی های این ورزش محبوب می باشد.
پیشنهاد می کنیم برای تفریحی سرشار از هیجان، سری به باشگاه های پینت بال بندرعباس بزنید و این ورزش مفرح را برای یکبار هم که شده امتحان کنید.

لطفا جهت تکمیل شدن لیست آدرس باشگاه های پینت بال بندرعباس در قسمت نظرات، باشگاه خود و دوستانتان را ارسال کنید.

لیست آدرس باشگاه های پینت بال بندرعباس

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس جنسیت آدرس توضیحات
 1 باشگاه پینت بال یاس 09331102069 بندرعباس، گلشهر، خیابان طلوع، طلوع 8
2 باشگاه پینت بال آتش نشانی 09217061682

 

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با تیم اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

همچنین شما عزیزان می توانید لیست باشگاه های سوارکاری بندرعباس را در اسپرت رزرو مشاهده کنید.

پینت بال ورزشی ست که برای نخستین بار توسط چند دوست و با الهام از دستگاهی که برای علامت گذاری روی درختان به کار گرفته می شد ابداع شد. این ورزش مهیج و پر از انرژی امروزه در بین جوانان طرفداران زیادی دارد و هر روزه تعداد زیادی از جوانان و مردم با این ورزش آشنا و آنرا دنبال می کنند. و در ایران نیز باشگاه های متعددی دارای زمین بازی این ورزش مهیج و شاد هستند

برچسب‌ها:
ارسال نظر