لیست آدرس باشگاه های پینت بال ارومیه

لیست-آدرس-باشکاه-های-پینت-بال-ارومیه
(4) 3,50
Loading...

لیست باشگاه های پینت بال ارومیه به همراه مشخصات باشگاه ها شامل شماره تماس و آدرس دقیق باشگاه را جهت راهنمایی و دسترسی سریعتر شما قرار داده ایم

در جدول زیر لیست آدرس باشگاه های پینت بال ارومیه را همراه با مشخصات باشگاه ها و فدراسیون پینت بال قرار داده ایم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه‌های پینت بال ارومیه را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های پینت بال ارومیه

ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس توضیحات
 1 باشگاه پینت بال آفتاب غرب بلوار فجر 2، باشگاه پینت بال آفتاب غرب
2 باشگاه پینت بال اورمیه 09148000515 خیابان امام 2 به سمت استادان، پینت بال اورمیه

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

 

امروزه بازی مهیج و سرگرم کننده پینت بال، طرفداران بسیاری در سراسر دنیا پیدا کرده است. پینت بال ورزشی گروهی می باشد که می توان گروه های خانوادگی و دوستانه برای این ورزش تفریحی تشکیل داد.

شهر ارومیه، مرکز استان آذربایجان غربی یکی از کلان شهر های شمال غربی ایران است که به دلیل موقعیت جغرافیایی و مناطق گردشگری زیبا، سالیانه پذیرای گردشگران بسیاری از سراسر کشور می باشد.
باشگاه های تفریحی پینت بال در ارومیه با رعایت استانداردهای جهانی، یک روز شاد و پرهیجان را برای ساکنان و گردشگران این شهر فراهم کرده اند.

همچنین می توانید آدرس باشگاه های سوارکاری ارومیه  را در اسپرت رزرو ببینید.

پینت بال از آن دسته از ورزش ها میباشد که بین جوانان علاقه مندان زیادی را به سمت خود کشانده این رشته ورزشی بیشتر در جهت سرگرمی و پر کردن اوقات فراغت کاربرد دارد ولیکن در رده های حرفه ای و برگزاری مسابقات حرفه ای پینت بال نیز برگزار خواهد شد .

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر