لیست آدرس باشگاه های سوارکاری همدان

لیست-آدرس-باشگاه-های-سوارکاری-همدان
0 دیدگاه
1,096 بازدید
(3) 4٫00
Loading...

در جدول زیر لیست آدرس باشگاه های سوارکاری همدان ،پیست سوارکاری، کلاس های آموزش سوارکاری و ورزش های جذابی از جمله سوارکاری، پرش با مانع و … و هیات سوار کاری استان را قرار داده ایم.

ورزش جذاب و مفرح سوارکاری و همراهی با اسب های زیبا و نجیب، تجربه ای دوست داشتنی و پر از شور و شادی است. اسب دوانی، چابک سواری، پرش با اسب، چوگان، درساژ، شکار با اسب، رودیو، اسب دوانی استقامت و … از شاخه های متعدد این رشته ی ورزشی قدیمی می باشد.

لطفا جهت تکمیل شدن لیست آدرس باشگاه های اسب سواری همدان در قسمت نظرات، باشگاه خود و دوستانتان را ارسال کنید.

لیست آدرس باشگاه های سوارکاری همدان

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس جنسیت آدرس فعالیت و زمان
1 باشگاه سوارکاری ایثار 08138215276 همدان، انتهای سعیدیه، بالاتر از مدرسه تیزهوشان سوارکاری

 

امیدواریم لیست آدرس باشگاه های سوارکاری همدان برای شما سودمند واقع شده باشد.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با تیم اسپرت رزرو در تماس باشند. پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

همچنین میتوانید لیست آدرس باشگاه های بدنسازی همدان را در اسپرت رزرو مشاهده کنید.

رشته ورزشی سوارکاری از دسته ورزش های پر طرفدار و گران محسوب می شود این رشته ورزشی نیاز به ارتباط بسیار عالی بین سوارکار و اسب دارد زیرا سوارکار باید بتواند با خلق و خوی اسبی که بر روی آن سوار م یشود کاملا آشنا باشد و بتواند آن را مدیریت و دستورات خودش را به اسب گوشزد کند. ورزش سوارکاری دارای زیر شاخه های مختلف است و هر سوارکار با توجه به نیاز خویش و کارایی اسب خودش در این رشته ها ورزش خواهد کرد.

ارسال نظر