لیست آدرس باشگاه های سوارکاری شهرکرد

لیست-آدرس-باشگاه-های-سوارکاری-شهرکرد
0 دیدگاه
888 بازدید
(3) 5٫00
Loading...

لیست آدرس باشگاه های سوارکاری شهرکرد و ورزش های جذابی از جمله سوارکاری، پرش با مانع و … را در جدول زیر قرار داده ایم.لطفا جهت تکمیل شدن لیست آدرس باشگاه های سوارکاری شهرکرد در قسمت نظرات، باشگاه خود و دوستانتان را ارسال کنید.

لیست آدرس باشگاه های سوارکاری شهرکرد

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس جنسیت آدرس توضیحات
1 مارال کیلومتر 4 جاده فرخشهر
2 ذوالجناح کیلومتر 9 جاده بهرام آباد
3 آریا نسب خیابان یاسر، کوچه 48، پلاک 22
4 کیمیا کیلومتر 3 جاده فرخشهر، پشت گلخانه سبز
5 دژپارت 09131819471  جاده فرخشهر
6 اسب رخ 09133838135
7 سوارکاری امین منظریه

 

در تیم اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه های موجود در سطح همه شهر ها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.
امیدواریم لیست آدرس باشگاه های سوارکاری شهرکرد برای شما سودمند واقع شده باشد.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با تیم اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

همچنین می توانید لیست آدزس باشگاه های بدنسازی شهرکرد را در اسپرت رزرو ببینید.

سوارکاری از رشته های گرانقیمت می باشد این رشته ورزشی زیر رشته های متنوعی دارد و در کلاس های مختلف برگزار می شود شرط اول برای این رشته ورزشی مهیج و جذاب برقرار کردن ارتباط مناسب و خوب بین سوارکار و اسب می باشد چرا که این مهم باعث می شود تا سوارکار به خوبی دستورات خود را به اسب منتقل و اسب بتواند آنها را به درستی انجام دهد تا هر دو در رشته ورزشی اسب سواری یا همان سوارکاری به موفقیت های زیادی دست یابند.

ارسال نظر