لیست آدرس باشگاه های سوارکاری بجنورد

لیست-آدرس-باشگاه-های-سوارکاری-بجنورد
0 دیدگاه
583 بازدید
(4) 4٫75
Loading...

در این جدول لیست آدرس باشگاه های سوارکاری بجنورد ، پیست سوارکاری بجنورد و کلاس آموزش سوارکاری و ورزش های جذابی از جمله اسب دوانی، پرش با اسب و همچنین هیات سوارکاری بجنورد را قرار داده ایم.
لطفا جهت تکمیل شدن لیست آدرس باشگاه ها در قسمت نظرات، باشگاه خود و دوستانتان را ارسال کنید.

لیست آدرس باشگاه های سوارکاری بجنورد

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس جنسیت آدرس توضیحات
1 باشگاه سوارکاری کیوان 05832252953 جاده گلستانشهر، کیلومتر اول جاده گاز به سمت پارک جاوید

 

در اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه های موجود در سطح همه شهر ها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.
امیدواریم لیست آدرس باشگاه های سوارکاری بجنورد برای شما سودمند واقع شده باشد.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در  لیست باشگاه های سوارکاری بجنورد پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با تیم اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

سوارکاری از دیرباز در اقصی نقاط دنیا محبوبیت خود را داشته و علاقه مندان زیادی در سراسر جهان دارد. این رشته ورزشی دارای زیر رشته های مختلف می باشد و سوارکاران در رشته مورد نظر خویش اقدام به فعالیت میکنند. رشته سوارکاری نیاز به ارتباط عمیقی بین سوارکار و اسب دارد، سوارکار باید تمام خلق و خو و علایق اسب خویش را بشناسد تا بتواند با او دوست شود و دستورات خود را هنگام سواری به اسب گوشزد کند. این رشته ورزشی از آن دست رشته های گران قیمت محسوب می شود و در زمره رشته های لوکس قرار دارد.

همچنین می توانید لیست آدرس باشگاه های بیلیارد بجنورد را در اسپرت رزرو ببینید.

برچسب‌ها:
ارسال نظر