لیست آدرس باشگاه های سوارکاری ایلام

لیست-آدرس-باشگاه-های-سوارکاری-ایلام
1,040 بازدید
(4) 3٫50
Loading...

در این جدول لیست آدرس باشگاه های سوارکاری ایلام، پیست سوارکاری ایلام و کلاس آموزش سوارکاری و ورزشهای جذابی از جمله سوارکاری، پرش با مانع و همچنین هیئت سوارکاری استان ایلام را قرار داده ایم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه‌های سوارکاری ایلام را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس باشگاه های سوارکاری ایلام

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس توضیحات
1 حریر میدان قرآن، کمربندی شرقی

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

 

در اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه های موجود در سطح همه شهر ها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.

سوارکاری از گذشته مورد توجه تمام مردم بوده و در زمینه های مختلف از اسب برای سوارکاری استفاده می‌شده، امروزه این ورزش به عنوان یک ورزش جهانی در زمینه جذب ورزشکاران  نظر علاقه مندان زیادی را به خود جلب کرده، در ورزش سوارکاری نحوه امتیاز دهی بدین صورت است که خطاها و امتیازات سوارکار به همراه زمانی که مسیر را طی کرده محاسبه می شود و سوارکاران از این حیث با هم مقایسه خواهند شد که این نوع از ورزش سوارکاری مربوط به سوارکاری پرش با اسب می باشد .سوارکاری به معنی نشستن سوار بر روی اسب و کنترل آن به وسیله افسار می باشد، که از این طریق سوار بر تعادل خویش و اسب تسلط دارد و ارتباط عمیقی بین اسب و سوارکار شکل میگیرد.

همچنین می توانید آدرس استخر های ایلام را در اسپرت رزرو مشاهده کنید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر