لیست آدرس باشگاه های بیلیارد بندرعباس

لیست-آدرس-باشگاه-های-بیلیارد-بندرعباس
0 دیدگاه
794 بازدید
(2) 5٫00
Loading...

در این جدول لیست آدرس باشگاه های بیلیارد بندرعباس از جمله سالن بیلیارد، اسنوکر و  ایت بال  و مراکز بیلیارد بندرعباس را قرار داده ایم.
لطفا جهت تکمیل شدن لیست آدرس باشگاه ها در قسمت نظرات، باشگاه خود و دوستانتان را ارسال کنید.

لیست آدرس باشگاه های بیلیارد بندرعباس

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس فعالیت و زمان
1 باشگاه بیلیارد ایت 09361454959 گلشهر، چهارراه دانشگاه، مابین موسسه مالی کوثر و بانک کشاورزی بیلیارد
2 بیلیارد رویال طلایی 09131452302- 09373934827 گلشهر، بلوار امام خمینی، نبش اتوبوسرانی، ساختمان 55، طبقه سوم بیلیارد

در اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه های موجود در سطح همه شهر ها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.
امیدوارید لیست آدرس باشگاه های بیلیارد بندرعباس برای شما سودمند واقع شده باشد.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با تیم اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

بیلیارد از آن دسته ورزش هایی است که در بین جوانان طرفداران زیادی دارد و برخلاف فیلم های هالیوودی که در فضاهای تاریک و خلافکاران این بازی را برای قرار های خلاف خود و کشیدن نقشه های شوم انتخاب میکردند . بیلیارد در ایران از سال 1380 دارای فدراسیون است و مسابقات به طور رسمی در ایران و سایر نقاط دنیا برگزار می شود . بازی بیلیارد انواع مختلفی دارد و این تنوع به نوع و تعداد توپ هایی که استفاده می شود بستگی دارد که از 3 تا 15 توپ در بازی های مختلف این ورزش به کار برده می شود.بیلیارد امروزه در ایران طرفداران زیادی را به خود جذب کرده و روز به روز بر محبوبیت این ورزش افزوده خواهد شد.

همچنین می توانید لیست آدرس باشگاه های پینت بال بندرعباس را در اسپرت رزرو ببینید.

برچسب‌ها:
ارسال نظر