لیست آدرس اتاق فرار یا اسکیپ روم های اصفهان

لیست آدرس اتاق فرار یا اسکیپ روم های اصفهان
3.3/5 - (3 امتیاز)

اسپرت رزرو به معرفی اتاق فرار های اصفهان می‌پردازد که در اینجا لیست آدرس اتاق فرار های اصفهان برای استفاده از علاقه مندان قرار گرفته است.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از اتاق فرارهای اصفهان را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس اتاق فرار های اصفهان

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس
 1 اتاق فرار اصفهان 03136617378 چهارراه سجاد، خیابان آپادانا اول، بن بست شهریار، پلاک 16، انجمن اوقات فراغت اصفهان
 2 اتاق فرار مرگ 09137269442
09036917061
خيابان بزرگمهر(از طرف ميدان احمدآباد به سمت هشت بهشت)، كوچه بعد از گل فروشي قصر گل، كوچه شماره ي ٦٠(هراتيان)، روبروي قاليشويي اصفهان، درب كوچك سفيد رنگ، پلاك ١، طبقه ي سوم
3 اسکیپ روم سرزمین بازی 03136687451 خیابان فرایبورگ، کوچه شماره 15، پلاک 52

اسکیپ روم ها یا اتاق های فرار هیجان بازی در دنیای واقعی هستند. در این اتاق ها شخص یا اشخاصی در قالب گروه به حل معماهای پیچیده پرداخته و مسیر بازگشایی اتاق را هموار تر خواهند کرد تا بالاخره بتوانند از اتاق فرار کنند. نخستین بار این بازی در ژاپن شروع شد و بلافاصله به محبوبیت جهانی رسید و در ایران نیز شهرهای مختلفی اتاق های فرار با معماهای گسترده ای را دارند که ما در اسپرت رزرو سعی کردیم لیست اتاق فرار یا اسکیپ روم های اصفهان را برای شما عزیزان آماده کنیم.

همچنین شما عزیزان میتوانید لیست آدرس باشگاه های فوتبال اصفهان را اینجا مشاهده فرمایید

بازی اتاق فرار که به آن اسکیپ روم هم گفته می شود، یک بازی فیزیکی همراه با ماجراجویی می باشد. در این بازی، بازیکنان از طریق دنبال کردن تعدادی سرنخ یک معما را حل می کنند. در این اتاق فرار یک زمان محدود به بازیکنان اختصاص داده می شود، تا طرح مخفی درونبا اتاق را پیدا کنند. درون اسکیپ روم، مکان های تخیلی از جمله: زندان ها، سیاه چال ها، ایستگاه های فضایی شبیه سازی می شوند و بازیکنان معماهای مختلفی را دنبال می کنند. اتاق فرار در سال 2010 در اروپا، آمریکای شمالی و آسیای شرقی محبوب و متداول شدند. اتاق فرارهای دائمی در مکان های ثابت، ابتدا در آسیا سپس در مجارستان، آمریکای شمالی، استرالیا، نیوزلند، روسیه و آمریکای جنوبی دنبال شدند.

ارسال نظر

نظرات کاربران
  1. عباس گفت:

    اتاق فرار در خیابان اپادانا اول اصلا خوب نیست حتی ما آسیب هم دیدیم