آدرس پیست های اسکی کرج

آدرس پیست های اسکی کرج
212 بازدید
(1) 2٫00
Loading...

ما در مجله اسپرت رزرو لیست آدرس پیست های اسکی کرج را برای دسترسی آسان‌تر شما عزیزان قرار داده‌ایم. امیدواریم اطلاعات جمع آوری شده برای شما مفید واقع شود.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از پیست های اسکی کرج را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس پیست های اسکی کرج

#  نام باگاه شماره تماس آدرس فعالیت و زمان
 1 پیست اسکی دیزین کرج کرج- جاده چالوس- بعد از هتل گچس- سه راهی دیزین به طرف گاجره زمستان ها: همه روزه  تابستان ها: پنجشنبه ها جمعه ها و ایام تعطیل
 2 پیست اسکی خور جاده کرج به چالوس در نزدیکی سد امیرکبیر، در کنار روستای تاریخی خور

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

دیزین را می توان مهمترین پیست اسکی ایران دانست که در شهر کرج، استان البرز قرار دارد. در میان پیست های اسکی ایران اولین پیست اسکی که موفق شد به رسمیت شناخته شود و میزبان مسابقات بین المللی شود پیست اسکی دیزین بود. این پیست اسکی  دارای ۲۳ پیست می‌باشد و امکاناتی چون انوع تله کابین، تله‌سیژ، تله اسکی و پیست چمن در آن تعبیه شده است. در دیزین ۷٫۵ کیلومتر مسیر اسکی وجود دارد که از ارتفاع ۳۶۰۰ متری تا ۲۶۵۰ متری تغییر می‌کند. دیزین با باز بودن از ابتدای آذرماه تا آخر اردیبهشت بیشترین زمان اسکی را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

پیست اسکی خور در ارتفاع ۳۰۰۰ متری از سطح دریا قرار دارد دارای دو مسیر ۱۸۵۰ و ۳۰۰ متری است.

پیشنهاد می‌شود لیست آدرس باشگاه های اسکیت کرج را نیز مشاهده کنید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

همچنین می‌توانید لیست آدرس باشگاه های پاراگلایدر کرج را در اسپرت رزرو ببینید.

ارسال نظر