لیست آدرس پیست های اسکی همدان

لیست آدرس پیست های اسکی همدان
4.5/5 - (2 امتیاز)

در این جدول لیست آدرس پیست های اسکی همدان و فدراسیون اسکی را به همراه شماره تماس آنها برای علاقه‌مندان به اسکی در شهر همدان قرار داده‌ایم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از باشگاه ها و پیست های اسکی همدان  را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس پیست های اسکی همدان

ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس
 1 پیست اسکی الوند( تاریک دره) 08138221545 همدان، 10 کیلومتری جنوب غربی جاده گنج نامه
 2 باشگاه کوه اسکی آرش همدان 02129408998 همدان، باشگاه کوه اسکی آرش

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

در اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه‌های موجود در سطح همه شهرها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.

امیدواریم لیست آدرس پیست های اسکی همدان برای شما سودمند واقع شده باشد.

پیست اسکی الوند :

پیست اسکی الوند یا تاریک دره، در دامنه‌های کوه‌های الوند قرار گرفته‌است. این پیست بعد از پیست دیزین و شمشک به عنوان سومین پیست مطرح و مجهز کشور در سال 1364 تاسیس و مورد بهره برداری قرار گرفت.

پیست اسکی الوند دارای  4 کیلومتر طول و 25 درصد شیب است. ارتفاع پیست اسکی تاریک دره از ۲۴۵۰ متر شروع شده و حداکثر تا ۳۰۰۰ متری ادامه دارد و از اوایل آذر ماه تا اواخر فروردین ماه مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پیست در فصل تابستان نیز دارای پیست چمن است.

از نظر شرایط آب و هوایی این پیست زمستان های بسیار پر برف و سرد و تابستان های بسیار خنک و هوای مطبوعی دارد ریزش برف در این پیست از آبان ماه آغاز و تا فروردین ماه ادامه دارد. در این پیست امکان برگزاری کلاسهای آموزش اسکی، زیر نظر اساتید حرفه ای نیز وجود دارد.

شما می‌توانید لیست آدرس باشگاه های سوارکاری همدان را در مجله اسپرت رزرو مشاهده کنید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر