لیست آدرس پیست های اسکی مشهد

پیست های اسکی مشهد
599 بازدید
(2) 4٫50
Loading...

اسپرت رزرو به معرفی پیست های اسکی مشهد می‌پردازد که در اینجا لیست آدرس پیست های اسکی مشهد را برای علاقه‌مندان به این رشته ورزشی قرار داده‌ایم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از پیست های اسکی مشهد را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس پیست های اسکی مشهد

#  نام باشگاه شماره تماس آدرس فعالیت و زمان
 1 پیست اسکی شیرباد 6656330 جاده مشهد چناران، دور برگردان گلمکان، سمت راست، انتهای دره دولت آباد

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید
محل پیست شیرباد در نزدیکی نیشابور و در دامنه بلندترین قله استان خراسان با ارتفاع ۳۳۱۰ متر بوده و با اینکه مسیر دسترسی خطرناکی دارد اما علاقمندان به اسکی فراوانی را به خود جذب می‌کند. تله اسکی با طول ۹۰۰ متر، یک ساختمان ۳ طبقه دارای رستوران و اقامتگاه به همراه انباری برای گذاشتن وسایل اسکی دارد. طول مسیر مسیری هزار و ۲۰۰ متری این پیست اسکی لذت فراوانی به همراه دارد و سوئیت های اقامتی امکان ماندن در این پیست را برایتان فراهم می‌آورد. زمان استفاده از پیست اسکی شیرباد تا اواسط اردیبهشت ماه است.

همچنین می‌توانید لیست آدرس باشگاه های بدنسازی مشهد را در اسپرت رزرو مشاهده کنید.

مأمور پیست اسکی مسئول فراهم کردن مراقبت های پزشکی اورژانسی و خدمات نجات برای اسکی بازان، چه در پیست و چه در منطقه ی خارج از پیست می‌باشد. از وظایف دیگر مأموران پیست، حفظ امنیت کوه از طریق اجرا کردن سیاست های منطقه، پاکسازی مسیرها، حفظ مرزهای پیست و مهارت درتکنیک های تخصصی دیگر مثل: کنترل بهمن، راندن سورتمه، تخلیه ی صندلی ها، جستجو و عملیات نجات در بهمن و راندن اتومبیل برفی می‌باشد. بر خلاف آنچه که از اسم آن به ذهن متبادر می‌شود، این افراد ممکن است اسکی بازان نوردیک، تله مارک، آلپاین و یا حتی اسنوبرد سوار باشند و به دلیل نوع کارشان باید کاملا در اسکی یا اسنوبرد ماهر بوده و از قدرت فیزیکی خوبی برخوردار باشند. دربرخی مناطق اسکی، مأمورانی که از توانایی اسکی خوبی برخوردار نیستند، در اتاق کمک های اولیه مشغول به کار می‌شوند.

ارسال نظر