لیست آدرس پیست های اسکی شیراز

لیست آدرس پیست های اسکی شیراز
831 بازدید
(2) 4٫50
Loading...

اسپرت رزرو به معرفی آدرس پیست های اسکی می‌پردازد که در اینجا لیست آدرس پیست های اسکی شیراز را برای علاقه‌مندان به این رشته ورزشی قرار داده‌ایم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از پیست های اسکی شیراز را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس پیست های اسکی شیراز

#  نام باشگاه شماره تماس آدرس فعالیت و زمان
 1 پیست اسکی پولادکف 36353244-071 فارس – سپیدان کیلومتر 15 آبشار مارگون

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید
پپیست اسکی بین الملی پولادکف در ۸۸ کیلومتری شمال شیراز و کیلومتر ۱۵ جاده سپیدان به آبشار مارگون قراردارد.  سپیدان و پولاد کف پیست های اسکی شیراز هستند. بارش سنگین برف در فصل زمستان یکی از زیبا ترین جاذبه‌های استان فارس در این منطقه محسوب می شود.

جنوبی‌ترین پیست اسکی نیم کره شمالی زمین از پیست های اسکی شیراز است.

امکانات پیست اسکی شامل :

موتورهای برفی، تله کابین، کرایه تجهیزات اسکی، آموزش اسکی، رستوران، فست فود و کافی شاپ می‌باشد.

همچنین می‌توانید لیست آدرس باشگاه های بدنسازی شیراز را در اسپرت رزرو ببینید.

مأموران پیست اسکی، اولین کسانی هستند که در پیست به افراد مریض و مجروح رسیدگی می‌کنند. در واقع مدیریت صحنه‌ی تصادف برعهده ی آنهاست که شامل در نظر گرفتن هرخطر احتمالی است که هر کسی از جمله اسکی بازان و یا اسنوبردسواران دیگر را تهدید می‌کند. وظیفه‌ی این افراد، انتقال فرد مجروح با سورتمه از محل تصادف به کلینیک و در صورت لزوم کمک رسانی به فرد مجروح در صورت لزوم می‌باشد.

علاوه بر مسئولیت‌های آنها در مورد کمک های اولیه، اطمینان از امنیت کوه از وظایف دیگر آنها می‌باشد. مأموران پیست قبل از ساعات بازگشایی پیست گشتی، در کوه می‌زنند تا از امنیت آن اطمینان حاصل کنند. این سرکشی شامل حفظ و نگهداری مرز پیست، پاک سازی پیست، تعمیرعلائم راهنمایی و مشخص کردن موانع می‌باشد. مأموران پیست به صورت روزمره این کارها را انجام می‌دهند اگر که مورد اورژانس پزشکی پیش نیاید. در پایان روز، دوباره در پیست گشت می‌زنند تا مطمئن شوند که فرد دیگری در پیست جا نمانده باشد.

  1. امیرم گفت:

    پیست اسکی تربیت بدنی سپیدان رو هم شیراز دارد که جدا از پیست پولاد کف میباشد .

ارسال نظر