لیست آدرس پیست های اسکی تبریز

لیست آدرس پیست های اسکی تبریز
852 بازدید
(3) 4٫33
Loading...

اسپرت رزرو به معرفی آدرس پیست های اسکی تبریز می‌پردازد که در اینجا لیست آدرس پیست های اسکی تبریز برای علاقه مندان قرار داده‌ایم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از پیست های اسکی تبریز را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس پیست های اسکی تبریز

#  نام باشگاه شماره تماس آدرس فعالیت و زمان
 1 پیست اسکی پیام مرند آذربایجان شرقی، کیلومتر 15 جاده مرند – تبریز
 2 پیست اسکی سهند تبریز آذربایجان شرقی٬ تبریز٬ حدود 30 کیلومتری جنوب شرقی تبریز

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید
پیست اسکی سهند استان اذربایجان شرقی بزرگترین پیست اسکی شمال‌غرب کشور است که با توجه به بزرگی منطقه و امکانات داخل پیست از جمله طول 1200 متر منطقه اسکی، ورزشکاران زیادی را جهت ورزش، تمرین و مسابقه به خود جذب کرده است.

مأموران پیست اسکی، اولین کسانی هستند که در پیست به افراد مریض و مجروح رسیدگی می‌کنند. در واقع مدیریت صحنه‌ی تصادف برعهده‌ی آنهاست که شامل در نظر گرفتن هرخطر احتمالی است که هر کسی از جمله اسکی‌بازان و یا اسنوبردسواران دیگر را تهدید می‌کند. وظیفه‌ی این افراد، انتقال فرد مجروح با سورتمه از محل تصادف به کلینیک و در صورت لزوم کمک رسانی به فرد مجروح در صورت لزوم می‌باشد.

همچنین می‌توانید لیست آدرس باشگاه های فوتبال تبریز را در اسپرت رزرو ببینید.

علاوه بر مسئولیت‌های آنها در مورد کمکهای اولیه، اطمینان از امنیت کوه از وظایف دیگر آنها می‌باشد. مأموران پیست قبل از ساعات بازگشایی پیست گشتی، در کوه می‌زنند تا از امنیت آن اطمینان حاصل کنند. این سرکشی شامل حفظ و نگهداری مرز پیست، پاک سازی پیست، تعمیرعلائم راهنمایی و مشخص کردن موانع می‌باشد. مأموران پیست به صورت روزمره این کارها را انجام می‌دهند اگر که مورد اورژانس پزشکی پیش نیاید. در پایان روز، دوباره در پیست گشت می‌زنند تا مطمئن شوند که فرد دیگری در پیست جا نمانده باشد.

ارسال نظر