لیست آدرس پیست های اسکی تبریز

لیست آدرس پیست های اسکی تبریز
4/5 - (4 امتیاز)

در این جدول لیست آدرس پیست های اسکی تبریز و فدراسیون اسکی را به همراه شماره تماس آنها برای علاقه‌مندان به اسکی در شهر تبریز قرار داده‌ایم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از پیست های اسکی تبریز را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس پیست های اسکی تبریز

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس
 1 پیست اسکی پیام مرند تبریز 04134416895 کیلومتر 15 جاده مرند – تبریز
 2 پیست اسکی سهند تبریز 04134416895 حدود 30 کیلومتری جنوب شرقی تبریز

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

در اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه‌های موجود در سطح همه شهرها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.

امیدواریم لیست آدرس پیست های اسکی تبریز برای شما سودمند واقع شده باشد.

پیست اسکی سهند :

پیست اسکی سهند استان اذربایجان شرقی بزرگترین پیست اسکی شمال‌غرب کشور است که با توجه به بزرگی منطقه و امکانات داخل پیست از جمله طول 1200 متر منطقه اسکی، ورزشکاران زیادی را جهت ورزش، تمرین و مسابقه به خود جذب کرده است.

مأموران پیست اسکی، اولین کسانی هستند که در پیست به افراد مریض و مجروح رسیدگی می‌کنند. در واقع مدیریت صحنه‌ی تصادف برعهده‌ی آنهاست که شامل در نظر گرفتن هرخطر احتمالی است که هر کسی از جمله اسکی‌بازان و یا اسنوبرد سواران دیگر را تهدید می‌کند. وظیفه‌ی این افراد، انتقال فرد مجروح با سورتمه از محل تصادف به کلینیک و در صورت لزوم کمک رسانی به فرد مجروح در صورت لزوم می‌باشد.

همچنین می‌توانید لیست آدرس باشگاه های فوتبال تبریز را در اسپرت رزرو ببینید.

علاوه بر مسئولیت‌های آنها در مورد کمکهای اولیه، اطمینان از امنیت کوه از وظایف دیگر آنها می‌باشد. مأموران پیست قبل از ساعات بازگشایی پیست گشتی، در کوه می‌زنند تا از امنیت آن اطمینان حاصل کنند. این سرکشی شامل حفظ و نگهداری مرز پیست، پاک سازی پیست، تعمیرعلائم راهنمایی و مشخص کردن موانع می‌باشد. مأموران پیست به صورت روزمره این کارها را انجام می‌دهند اگر که مورد اورژانس پزشکی پیش نیاید. در پایان روز، دوباره در پیست گشت می‌زنند تا مطمئن شوند که فرد دیگری در پیست جا نمانده باشد.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر