لیست آدرس پارک های آبی یزد

آدرس پارک های آبی یزد
0 دیدگاه
63 بازدید
0
Loading...

در این متن جدولی از لیست آدرس پارک های آبی یزد به همراه شماره تماس آن ها درج شده است. همه ی افراد در هر رده سنی به دنبال هیجان، شادی و لذت در زندگی هستند، پارک های آبی می تواند تفریح آبی مهیجی را برای شما رقم بزند.

لیست آدرس پارک های آبی یزد

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس جنسیت آدرس توضیحات
 1 موج های آبی باران رضوانشهر يزد 03532724144 استان یزد، رضوانشهر، بلوار صاحب الزمان(45 متري)، حسینیه علی اصغر رضوانشهر یزد

معرفی روش‌های ساخت سرسره‌های پارک‌های آبی

روش‌ها وشیوه‌های متفاوتی برای ساخت وتولید این سرسره‌ها درسرتاسرجهان وجود دارد.

1. تولید به روش (FRP) :

در این روش تولید، با لایه گذاری لایه هایی بر روی بدنه قالب و اتصال آن‌ها از طریق رزین،سرسره شکل گرفته و ساخته می‌شود ودرنهایت پس از بیرون آوردن ازقالب، تکه‌های اضافی وزاید آن ،از قطعه اصلی جداسازی می‌شود.

1. تولید به روش (RTM) :

در این روش ،تولید معمولاً از طریق تزریق مستقیم پلاستیک به ‌داخل قالب ،انجام می‌شود.درتولید به این شیوه و روش صافی سطح قطعه تولید شده نسبت به روش (FRP) از کیفیت بالاتری برخوردار است ونیز سرعت تولید به این شیوه بسیار بالاتر می‌باشد. بزرگ‌ترین ایراد موجود درروش تولید (RTM) ،صرف هزینه‌های بسیار بالا جهت قالب سازی می‌باشد.

حال می‌خواهیم کمی به بررسی جوانب مختلف ایجاد پارک‌های آبی از زوایای گوناگون بپردازیم.یکی از مهمترین زوایای ایجاد پارک‌های آبی همان‌طوری که قبلا هم اشاره‌ای کردیم ایجاد جاذبه‌های گردشگری وتفریحی به ویژه در مناطق توریستی وجذب گردشگرمی‌باشد.

امروزه با توجه به پیشرفت علم،صنعت و تکنولوژی و نیز افزایش رفاه اجتماعی ، شواهد مبنی بر این است که مردم عموماً ،اشتیاقی به صرف هزینه‌هایی در زمینه سیر و سفر دارند.

پرواضح است که امروزه فقط جاذبه‌های طبیعی و بازدید از آثار باستانی تنها دلیل سفر به شهرهای مختلف نمی‌باشد. بلکه عواملی همچون هتل‌های مجهز و مدرن، استخرهای تجهیزیافته، دریاچه‌های مصنوعی و پارک‌های آبی سرباز و سرپوشیده، نقش زیادی در جذب توریست و درآمدزایی دارند.

همچنین شما ورزشکاران می توانید لیست آدرس سالن و مراکز ماساژ یزد را در سایت اسپرت رزرو مشاهده کنید.

برچسب‌ها:
ارسال نظر