لیست آدرس پارک های آبی گرگان

آدرس پارک های آبی گرگان
0 دیدگاه
65 بازدید
0
Loading...

ما در تمام شهرها در جدولی با نام لیست آدرس پارک های آبی گرگان نام و نشان پارک های آبی گرگان را به همراه شماره تماس آن ها درج کرده ایم.

لیست آدرس پارک های آبی گرگان

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس جنسیت آدرس توضیحات
 1 استخر و سرسره آبی غدیر ایران، گلستان، گرگان، رو به روی سیلو گندم

از دیگر موارد استفاده از هیدروتراپی ،بعد از اعمال جراحی در صدمات وآسیب‌های ورزشی جهت بازگرداندن دامنه حرکتی مفاصل می‌باشد. از موارد دیگرهیدروتراپی در ورزش ،برای ایجاد تحرک و انعطاف پذیری بیشتردرعضلات و مفاصل می‌باشد. در چنین مواردی عضو آسیب دیده را در یک وان مناسب قرار می‌دهند. در صورت امکان نیز استفاده از استخرآب گرم بسیار مفید می‌باشد. گرمای آب موجب نرم‌ شدن بافت‌ها و عضلات شده و این امر باعث بهبود کیفیت حرکات در عضو یا اعضای صدمه دیده می‌شود.
از آب درمانی نیز می‌توان به عنوان بخشی از برنامه‌ی آمادگی جسمانی ورزشکاران استفاده کرد. بدین منظور بهتر است ورزشکارجهت گرم کردن عضلات خود، افزایش میزان جریان گردش خون دربافت عضلات، بهبود وضعیت تغذیه‌ی سلول‌ها، قبل از شروع وانجام حرکات وتمرینات ورزشی جهت تقویت و آماده سازی بدن، از آب درمانی استفاده کند.
ازدیگرموارد کاربرد هیدروتراپی درزمینه‌ی ورزش وجهت استفاده ورزشکاران، تمیزکردن سطح خارجی پوست ازمواد خارجی موجود درمحل زخم‌ها، تاول‌ها،خراشیدگی‌ها ودیگر صدمات وارد شده به سطح پوست بدن ورزشکار در حین انجام تمرینات وحرکات ورزشی میباشد.
اگر بخواهیم خلاصه وار به تاثیرات مطلوب و مثبت آب درمانی و حرکت درمانی در آب ، چه به صورت مستقیم و چه غیرمستقیم بپردازیم، شامل موارد ذیل می‌شود:

1. پیشگیری از تحلیل رفتن عضلات
2. ازبین بردن محدودیت‌های حرکتی و یا پیشگیری از آن‌ها
3. کمک به پیشگیری از پوکی استخوان
4. جلوگیری از ایجاد انحنا وانحراف ،در ستون فقرات

همچنین شما ورزشکاران می توانید لیست آدرس سالن و مراکز ماساژ گرگان را در سایت اسپرت رزرو مشاهده کنید.

برچسب‌ها:
ارسال نظر