لیست آدرس پارک های آبی گرگان

لیست آدرس پارک های آبی گرگان
ثبت باشگاه ورزشی خرید اینترنتی عطر
4.1/5 - (18 امتیاز)

ما در جدولی با نام لیست آدرس پارک های آبی گرگان نام و نشان پارک های آبی گرگان را به همراه شماره تماس آن ها درج کرده ایم. امیدواریم که اطلاعات درج شده برای شما مفید باشد.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از پارک های آبی گرگان را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس پارک های آبی گرگان

ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس
 1 استخر و سرسره آبی غدیر 01732430486 رو به روی سیلو گندم

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

 

پارک های آبی همانطور که از اسمش مشخص است دارای بخش‌های مختلف می‌باشد و همانند یک پارک، تجهیزات مختلفی در زمینه شنا و استخرها دارد که از آن جمله می‌توان به استخرهای شنای کم‌عمق و عمیق، سرسره‌های آبی، رودخانه مصنوعی، مکانی برای آفتاب گرفتن، دوش و حتی حمام اشاره کرد. در پارک های آبی مدرن در جهان فضاهایی برای موج‌سواری مصنوعی و استخرموج نیز دارند.

مجموعه تفریحی استخر و سونا و جکوزی و سونای نمک، حمام ترکی و ماساژ بعضی از انواع خدمات این مراکز می‌باشد.

همچنین شما می‌توانید لیست آدرس سالن و مراکز ماساژ گرگان را در اسپرت رزرو مشاهده کنید.

محبوبیت پارک‌های آبی به زمان معرفی آن یعنی اواخر سال ۱۹۴۰ برمی‌‌گردد. کشور ایالات متحده آمریکا با بیش از هزار پارک آبی و ده‌ها پارک جدید در هر سال بیشترین تعداد پارک‌های آبی را داراست. این پارک‌ها به طور کلی به دو دسته روباز و سربسته تقسیم می‌شوند. پارک‌های آبی روباز معمولاً در نقاط گرمسیری و استوایی بازگشایی می‌شوند و پارک‌های سالنی در نقاط شهری بیشتر دیده می‌شوند.

شما می‌توانید در تمامی فصول از پارک های آبی سرپوشیده به عنوان یک تفریح مهیج و پر از انرژی استفاده کنید و همراه با دوستانتان یک خاطره‌ای خوش برای خودتان بسازید.

ارسال نظر