لیست آدرس پارک های آبی کیش

لیست آدرس پارک های آبی کیش
ثبت باشگاه ورزشی خرید اینترنتی عطر
5/5 - (2 امتیاز)

پارک های آبی گزینه‌ی مناسبی برای سرگرمی و تفریح مخصوصا در روزهای گرم سال می‌باشد. در اینجا جدولی از لیست آدرس پارک های آبی کیش به همراه شماره تماس درج شده است.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از پارک های آبی کیش را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس پارک های آبی کیش

 #  نام باشگاه شماره تماس آدرس
 1 پارک آبی اوشن 07644465985 جاده جهان، تم‌پارک آبی اوشن
 2 پارک آبی مارینا کیش 07644465000 هرمزگان، کیش، بلوار مرجان

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

شما می‌توانید در تمامی فصول از پارک های آبی سرپوشیده به عنوان یک تفریح مهیج و پر از انرژی استفاده کنید و همراه با دوستانتان یک خاطره ای خوش برای خودتان بسازید.

تم پارک آبی اوشن بزرگ‌ترین پارک آبی روباز ایران است. و در آن رایدهای پرهیجان و تند ‌و تیز و متنوع با محیطی آرامش‌بخش برای تجربه یک تفریح به یاد ماندنی رو براتون رقم می‌زند.

پیشنهاد می‌شود آدرس سالن و مراکز ماساژ کیش را نیز مشاهده کنید.

در انگلیسی، پارک آبی، «Waterpark» یا «Water Park» نوعی پارک تفریحی و تفریح آبی است که شامل بخش‌هایی برای بازی‌های آبی مثل استخر شنای کم‌عمق و عمیق، انواع سرسره‌های آبی، رودخانه مصنوعی، مکانی برای آفتاب و دوش گرفتن و حتی آب‌بازی است.
پارک های آبی مدرن‌تر مانند تم پارک ابی اوشن در ایران امکاناتی مانند موج‌سواری مصنوعی و استخرموج، نیز دارند که یک تفریح آبی مهیج بوده و از جاذبه‌های پارک آبی محسوب می‌شوند.
پارک های آبی بدون شک یکی از تفریحات مهیج در بین جوانان و دوست داران تفریحات آبی محسوب می‌شود و روز به روز بر تعداد این پارک ها در سراسر جهان افزوده خواهد شد. و استفاده کنندگان از این پارک ها علاقه دارند هر چه زودتر تعداد وسایلی که در این پارک ها موجود است بیشتر و وسایل مهیج‌تری را تجربه کنند.

همچنین می‌توانید آدرس باشگاه های بولینگ کیش را در اسپرت رزرو مشاهده کنید.

ارسال نظر