لیست آدرس پارک های آبی کیش

لیست آدرس پارک های آبی کیش
5/5 - (2 امتیاز)

پارک های آبی گزینه‌ی مناسبی برای سرگرمی و تفریح مخصوصا در روزهای گرم سال می‌باشد. در اینجا جدولی از لیست آدرس پارک های آبی کیش به همراه شماره تماس درج شده است.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از پارک های آبی کیش را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس پارک های آبی کیش

 #  نام باشگاه شماره تماس آدرس
 1 پارک آبی اوشن 07644465985 جاده جهان، تم‌پارک آبی اوشن
 2 پارک آبی مارینا کیش 07644465000 هرمزگان، کیش، بلوار مرجان

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

در اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه‌های موجود در سطح همه شهرها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.

امیدواریم لیست آدرس پارک های آبی کیش برای شما سودمند واقع شده باشد.

پیشنهاد می‌شود آدرس سالن و مراکز ماساژ کیش را نیز مشاهده کنید.

پارک های آبی، تفریحی مهیج :

در انگلیسی، پارک آبی، «Waterpark» یا «Water Park» نوعی پارک تفریحی و تفریح آبی است که شامل بخش‌هایی برای بازی‌های آبی مثل استخر شنای کم‌عمق و عمیق، انواع سرسره‌های آبی، رودخانه مصنوعی، مکانی برای آفتاب و دوش گرفتن و حتی آب‌بازی است.
پارک های آبی بدون شک یکی از تفریحات مهیج در بین جوانان و دوست داران تفریحات آبی محسوب می‌شود و روز به روز بر تعداد این پارک ها در سراسر جهان افزوده خواهد شد. و استفاده کنندگان از این پارک ها علاقه دارند هر چه زودتر تعداد وسایلی که در این پارک ها موجود است بیشتر و وسایل مهیج‌تری را تجربه کنند.

همچنین می‌توانید آدرس باشگاه های بولینگ کیش را در اسپرت رزرو مشاهده کنید.

قیمت و هزینه پارک های آبی در کیش به چه صورت است؟

هزینه و قیمت پارک آبی اوشن در کیش حدود 550 هزار تومان می باشد.

ویژگی های پارک آبی اوشن در کیش چیست؟

پارک آبی اوشن کیش بزرگترین پارک آبی ایران است که دارای سرسره ها و بخش های جذاب، متنوع و زیادی می باشد. همچنین ساخت این پارک آبی با طراحی بسیار زیبایی همراه بوده است؛ به همین دلیل می تواند یک روز دلنشینی را برای شما و دوستان و خانواده تان رقم بزند.

پارک های آبی مدرن‌تر مانند تم پارک آبی اوشن در ایران امکاناتی مانند موج‌سواری مصنوعی و استخرموج، نیز دارند که یک تفریح آبی مهیج بوده و از جاذبه‌های پارک آبی محسوب می‌شوند.

تم پارک آبی اوشن بزرگ‌ترین پارک آبی روباز ایران است. و در آن رایدهای پرهیجان و تند ‌و تیز و متنوع با محیطی آرامش‌بخش برای تجربه یک تفریح به یاد ماندنی رو براتون رقم می‌زند.

شما می‌توانید در تمامی فصول از پارک های آبی سرپوشیده به عنوان یک تفریح مهیج و پر از انرژی استفاده کنید و همراه با دوستانتان یک خاطره ای خوش برای خودتان بسازید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر