لیست آدرس پارک های آبی کرمان

آدرس پارک های آبی کرمان
0 دیدگاه
72 بازدید
(1) 2٫00
Loading...

در این متن جای آدرس پارک های آبی کرمان است که گویا چند سال پیش اقدام به احداث و ساخت آن شده است؛ اما ما اطلاع دقیقی از اتمام این طرح و راه اندازی پارک آبی همدان نداریم.

لیست آدرس پارک های آبی کرمان

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس جنسیت آدرس توضیحات
 1

چنانچه شما اطلاعی در باره آدرس و مشخصات این پارک دارید، لطفا با ما در میان بگذارید. سپاسگزاریم

خواص تفریح در آب و پارک‌های آبی

در دنیای امروزه، از عوامل مهم در توسعه اقتصادی شهرها ، وجود توریست و گردشگرمی‌باشد. به عبارت دیگر، توسعه صنعت گردشگری ، باعث پیشرفت اقتصادی و نهایتاً ، افزایش تعاملات انسانی می‌شود. از این رو، هر کشوری تلاش می‌کند تا با ایجاد امکانات تفریحی و رفاهی جدید در شهرهایش، بهره کافی از مزایای اقتصادی این صنعت را ببرد. نتیجه اینکه پارک‌های آبی بزرگ ، می‌توانند نقش تعیین کننده‌ای در جذب توریست و نیز ایجاد زمینه‌های اشتغال در شهرهای یک کشور ایفا کنند.
یکی دیگر از جوانب ایجاد پارک‌های آبی که می‌خواهیم به آن بپردازیم و اهمیت زیادی دارد، جنبه درمانی ورزش های آبی است و از آنجایی‌ که پارک‌های آبی شامل تجهیزاتی چون انواع استخر و سونا و ماساژدرمانی می‌باشند در آب درمانی نقش بسزایی دارند. تاریخچه استفاده از آب برای درمان یا به عبارتی آب درمانی، به زمان‌های قدیم برمی‌گردد. در زمان‌های گذشته، از آب‌درمانی برای بازیابی آرامش و رفع خستگی و نیز جهت درمان بعضی از بيماري‌ها، بهره می‌برده‌اند. همان‌طوری که می‌دانید با قرار گرفتن اجسام در آب ،به میزان حجم آب جابه جا شده ،از وزن جسم نیز کاسته می شود. از این خاصیت و ویژگی (کاهش وزن اندام بدن در آب) می توان در راستای اهداف درمانی بهره برد.
از این‌رو می‌توان از نتایج و آثار مستقيم آب درمانی به موارد زیراشاره کرد :

1. عضو يا اندامی از بدن که به دلیل نداشتن عضله وعصب ،به طور طبیعی حرکتی در خشکی ندارند با سبک شدن وکاهش وزن بدن در آب ، اين اندام به کمک عضلاتی که دارای اعصاب وحرکت هستند نیز به حرکت در می‌آيند.
2. حرکت در آب باعث بهبود جريان خون درعضو فلج یا آسیب دیده شده وباعث تغذيه‌ی بهتر آن می‌شود.
3. مانع از تحليل رفتن عضلات واندام نيمه فلج می‌شود.

همچنین شما ورزشکاران می توانید آدرس استخر های کرمان  را در سایت اسپرت رزرو مشاهده کنید.

 

 

برچسب‌ها:
ارسال نظر