لیست آدرس پارک های آبی کرمانشاه

لیست آدرس پارک های آبی کرمانشاه
ثبت باشگاه ورزشی خرید اینترنتی عطر
3.6/5 - (5 امتیاز)

در این متن جدولی از لیست آدرس پارک های آبی کرمانشاه درج شده است. همه‌ی افراد در هر رده سنی به دنبال هیجان، شادی و لذت در زندگی هستند، پارک های آبی می‌تواند تفریح آبی مهیجی را برای کرمانشاهیان عزیز رقم بزند.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از پارک های آبی کرمانشاه را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس پارک های آبی کرمانشاه

ردیف  نام پارک آبی شماره تماس آدرس
 1 مجموعه ورزشي زرين 08338382565 بزرگراه کمربندی

شما می‌توانید در تمامی فصول از پارک های آبی سرپوشیده به عنوان یک تفریح مهیج و پر از انرژی استفاده کنید و همراه با دوستانتان یک خاطره‌ای خوش برای خودتان بسازید.

پارک های آبی همانطور که از اسمش مشخص است دارای بخش‌های مختلف می‌باشد و همانند یک پارک تجهیزات مختلفی در زمینه شنا و استخر ها دارد که از آن جمله می‌توان به استخرهای شنای کم‌عمق و عمیق، سرسره‌های آبی، رودخانه مصنوعی، مکانی برای آفتاب گرفتن، دوش و حتی حمام دارند. در پارک های آبی مدرن در جهان فضاهایی برای موج‌سواری مصنوعی و استخرموج نیز دارند.

همچنین شما می‌توانید لیست آدرس سالن و مراکز ماساژ کرمانشاه را در سایت اسپرت رزرو مشاهده کنید.

مجموعه تفریحی استخر و سونا و جکوزی و سونای نمک، حمام ترکی و ماساژ بعضی از انواع خدمات این مراکز می‌باشد.

محبوبیت پارک‌های آبی به زمان معرفی آن یعنی اواخر سال ۱۹۴۰ برمی‌‌گردد. کشور ایالات متحده آمریکا با بیش از هزار پارک آبی و ده‌ها پارک جدید در هر سال بیشترین تعداد پارک‌های آبی را داراست. این پارک‌ها به طور کلی به دو دسته روباز و سربسته تقسیم می‌شوند. پارک‌های آبی روباز معمولاً در نقاط گرمسیری و استوایی بازگشایی می‌شوند و پارک‌های سالنی در نقاط شهری بیشتر دیده می‌شوند.

ارسال نظر