لیست آدرس پارک های آبی قم

لیست-آدرس-پارک-های-آبی-قم
ثبت باشگاه ورزشی خرید اینترنتی عطر
4.3/5 - (3 امتیاز)

در این متن جدولی از لیست آدرس پارک های آبی قم به همراه شماره تماس آن ها درج شده است. همه ی افراد در هر رده سنی به دنبال هیجان، شادی و لذت در زندگی هستند، از آنجا که قم شهری گردشگرپذیر است پارک های آبی می‌تواند تفریح آبی مهیجی را برای مسافران نیز رقم بزند.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از پارک های آبی قم را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس پارک های آبی قم

#  نام پارک آبی شماره تماس پارک آبی آدرس
 1 پارک آبی آب و تاب قم 025-3108 بلوار غدیر، بوستان غدیر

پارک های آبی نوعی پارک تفریحی با آب هستند که شامل بخشهایی برای بازی‌های آبی از قبیل استخر، سرسره‌های آبی، روخانه‌های مصنوعی و… می باشد. شما می توانید در تمامی فصول از پارک های آبی سرپوشیده به عنوان یک تفریح مهیج و پر از انرژی استفاده کنید و همراه با دوستانتان یک خاطره ای خوش برای خودتان بسازید.

همچنین شما می‌توانید آدرس استخر های قم را در سایت اسپرت رزرو مشاهده کنید.

پارک های آبی بدون شک یکی از تفریحات مهیج در بین جوانان و دوست داران تفریحات آبی محسوب می‌شود و روز به روز بر تعداد این پارک ها در سراسر جهان افزوده خواهد شد. و استفاده‌کنندگان از این پارک‌ها علاقه دارند هر چه زودتر تعداد وسایلی که در این پارک‌ها موجود است بیشتر و وسایل مهیج‌تری را تجربه کنند.

محبوبیت پارک‌های آبی به زمان معرفی آن یعنی اواخر سال ۱۹۴۰ برمی‌‌گردد. کشور ایالات متحده آمریکا با بیش از هزار پارک آبی و ده‌ها پارک جدید در هر سال بیشترین تعداد پارک‌های آبی را داراست. این پارک‌ها به طور کلی به دو دسته روباز و سربسته تقسیم می‌شوند. پارک‌های آبی روباز معمولاً در نقاط گرمسیری و استوایی بازگشایی می‌شوند و پارک‌های سالنی در نقاط شهری بیشتر دیده می‌شوند.

ارسال نظر