لیست آدرس پارک های آبی قزوین

لیست آدرس پارک های آبی قزوین
0 دیدگاه
80 بازدید
0
Loading...

چه اهل قزوینید و چه مسافر آن، لیست آدرس پارک های آبی قزوین را در اختیار شما گذاشته ایم تا هروقت خواستید برای تفریح به پارک آبی در قزوین بروید، آدرس و تلفن پارک های آبی در قزوین را داشته باشید.

لیست آدرس پارک های آبی قزوین

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس جنسیت آدرس توضیحات
 1 پارک علم و فناوری استان قزوین 02833697200 باراجین، قزوین، استان قزوین
 2

مزایای تفریح و آب بازی در پارک های آبی

پارک آبی جایی امن و سالم و بهداشتی برای تفریح و بازی است. یکی از آثار بازی و تفریح در آب، این است که اگر با خانواده و کودکانتان رفته باشید، به کودکان این فرصت را داده اید که نکات زیادی را یاد بگیرد؛ نظیر اینکه دلیل گرما و سرما چیست، آب به سمتی حرکت می کند که زمین شیب باشد. همچنین، کودکان در کنار یادگیری می توانند با بازی و تفریح در کنار شما به آرامش و لذت برسند که برایشان لازم است.

بازی در آب بخشی از فشارهای عصبی کودکتان را کم می‌کند. بخشی از تنش‌ها و استرس‌ها و رنجش‌هایی که در ذهنش بوده را می‌کاهد و کودکتان به این واسطه آرامشی بیشتر را احساس خواهد کرد.

ازطرفی از علاقۀ کودکتان به آب بازی هم می‌توانید فرصتی بسازید برای اینکه مفاهیم موردنظرتان را که برایش لازم می‌دانید، به او یاد بدهید. این بازی و تفریح، می‌تواند زمینه ای برای رشد بیشتر و سریع‌تر کودکتان را از نظر اجتماعی، ارتباطی، حرکتی، دانشی و مهارتی به دنبال داشته باشد.

آب بازی این ویژگی را نیز دارد که خلاقیت کودک شما را فعال کند. یکی از مزایای دیگر آب بازی در پارک های آبی هم این است که به شما فرصت می دهد کودکتان را در این فضای امن به بازی در آب مشغول کنید و خودتان هم با خیال راحت به تفریح و استراحت در آب بپردازید.

همچنین شما ورزشکاران می توانید آدرس استخر های قزوین  و  آدرس سالن و مراکز ماساژ قزوین  را در سایت اسپرت رزرو مشاهده کنید.

برچسب‌ها:
ارسال نظر