لیست آدرس پارک های آبی شیراز

لیست آدرس پارک های آبی شیراز
ثبت باشگاه ورزشی خرید اینترنتی عطر
4.1/5 - (8 امتیاز)

پارک های آبی در تمامی فصول سال به ویژه تابستان، به عنوان یک تفریح مهیج و شاد مورد استفاده قرار می‌گیرد. در اینجا جدولی از لیست آدرس پارک های آبی شیراز برای شما عزیزان، درج شده است.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از پارک های آبی شیراز را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس پارک های آبی شیراز

#  نام باشگاه شماره تماس آدرس
 1 پارک آبی کوثر شیراز 07136334700 بلوار فرهنگ شهر، ایستگاه ۱۱
 2 پارک آبی نوژان مروارید 09308334515 شیراز، شهدا، بلوار ماذون قشقایی

شما می‌توانید در تمامی فصول از پارک های آبی سرپوشیده به عنوان یک تفریح مهیج و پر از انرژی استفاده کنید و همراه با دوستانتان یک خاطره‌ای خوش برای خودتان بسازید.

پیشنهاد می‌شود  آدرس استخر های شیراز را نیز مشاهده کنید.

پارک های آبی بدون شک یکی از تفریحات مهیج در بین جوانان و دوست‌داران تفریحات آبی محسوب می‌شود و روز به روز بر تعداد این پارک‌ها در سراسر جهان افزوده خواهد شد. و استفاده‌کنندگان از این پارک‌ها علاقه دارند هر چه زودتر تعداد وسایلی که در این پارک‌ها موجود است بیشتر و وسایل مهیج‌تری را تجربه کنند.
محبوبیت پارک‌های آبی از زمان معرفی آن یعنی اواخر سال ۱۹۴۰ برمی‌‌گردد. کشور ایالات متحده آمریکا با بیش از هزار پارک‌آبی و ده‌ها پارک جدید در هر سال بیشترین تعداد پارک‌های آبی را داراست. پارک‌های آبی همچنین عمدتا به دو دسته روباز و سربسته یا سالنی تقسیم می‌شوند. پارک‌های آبی روباز معمولاً در نقاط گرمسیری و استوایی بازگشایی می‌شوند و پارک‌های سالنی در نقاط شهری بیشتر دیده می‌شوند. در حال حاضر بزرگ‌ترین پارک آبی روباز جهان در شهر ویسکانسین آمریکا قرار دارد.

همچنین شما می‌توانید  آدرس باشگاه های کوهنوردی شیراز  را در سایت اسپرت رزرو مشاهده کنید.

ارسال نظر