لیست آدرس پارک های آبی سنندج

آدرس پارک های آبی سنندج
0 دیدگاه
45 بازدید
0
Loading...

در لیست آدرس پارک های آبی سنندج لیست پارک های آبی و مشخصات و تلفن و آدرس تنها پارک آبی سنندج را درج کرده ایم با این امید که هرچه زودتر اطلاعات بیشتری در این باره بیابیم.

لیست آدرس پارک های آبی سنندج

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس جنسیت آدرس توضیحات
 1 مجتمع آبی شین 08733781919 ایران، سنندج، ابتدای شهرک بهاران ۴/۱۹ خیابان بوستان
 2

انواع وسایل بازی پارک های آبی

چاله فضایی دو نفره که لذت سواری همان سرسره چاله فضایی را دارد ولیکن برای دونفر همزمان بر روی تیوپ که این سرسره با توجه به حجم بالای چاله آن با قطر 16 متر به عنوان یک شاخص بزرگ در پارک آبی نمایان می شود . تجربه استفاده از سرسره و سپس گردش در چاله و بعد از آن دوباره ورود به سرسره ای جهت خروج از چاله فضایی دو نفره هیجانی مضاعف به آن می دهد.

مجموعه آبی کودکان

در حال حاضر کمتر دیده ایم که مجموعه آبی تفریحی یا آموزشی مختص کودکان ساخته شده باشد. معمولاً در پارک های آبی بزرگسالان، بخش کوچکی را که امکانات چندانی هم ندارد، برای بزرگسالان تدارک می بینند. به نظر می رسد جای خالی چنین مجموعه هایی کاملاً حس می شود. اینچنین مکان هایی می تواند برای سلامت روانی، سلامت جسمی، آموزش مهارت های حرکتی و هوش اجتماعی و… کودکان تأثیر خوبی به دنبال داشته باشد.

به عنوان مثال، دورتادور پارک آبی  رودخانه ای قرار گرفته است که از زیر پل ها و غارهای متفاوتی عبور می کند. در این رودخانه می توان از تیوب های یک نفره استفاده کرد و در نهایتِ آرامش سوار بر موج آب شد. رودخانه دارای عمق مناسبی است تا کودکان نیز بتوانند از آن بهره ببرند. این یکی از امکاناتی است که نشاط و شوق همراهی کودکان را در تفریح آبی تجربه کنند.

همچنین شما ورزشکاران می توانید لیست آدرس سالن و مراکز ماساژ سنندج را در سایت اسپرت رزرو مشاهده کنید.

برچسب‌ها:
ارسال نظر