لیست آدرس پارک های آبی سنندج

لیست آدرس پارک های آبی سنندج
4.2/5 - (8 امتیاز)

در لیست آدرس پارک های آبی سنندج لیست پارک های آبی و مشخصات و تلفن و آدرس تنها پارک آبی سنندج را درج کرده ایم با این امید که هرچه زودتر اطلاعات بیشتری در این باره بیابیم.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از پارک های آبی سنندج را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس پارک های آبی سنندج

ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس
 1 مجتمع آبی شین 08733781818 ابتدای شهرک بهاران ۴/۱۹، خیابان بوستان

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

همچنین شما می‌توانید لیست آدرس سالن و مراکز ماساژ سنندج را در سایت اسپرت رزرو مشاهده کنید.

پارک های آبی همانطور که از اسمش مشخص است دارای بخش‌های مختلف می‌باشد و همانند یک پارک، تجهیزات مختلفی در زمینه شنا و استخرها دارد که از آن جمله می‌توان به استخرهای شنای کم‌عمق و عمیق، سرسره‌های آبی، رودخانه مصنوعی، مکانی برای آفتاب گرفتن، دوش و حتی حمام اشاره کرد. در پارک های آبی مدرن در جهان فضاهایی برای موج‌سواری مصنوعی و استخرموج نیز دارند.

مجموعه تفریحی استخر و سونا و جکوزی و سونای نمک، حمام ترکی و ماساژ بعضی از انواع خدمات این مراکز می‌باشد.

محبوبیت پارک‌های آبی به زمان معرفی آن یعنی اواخر سال ۱۹۴۰ برمی‌‌گردد. کشور ایالات متحده آمریکا با بیش از هزار پارک آبی و ده‌ها پارک جدید در هر سال بیشترین تعداد پارک‌های آبی را داراست. این پارک‌ها به طور کلی به دو دسته روباز و سربسته تقسیم می‌شوند. پارک‌های آبی روباز معمولاً در نقاط گرمسیری و استوایی بازگشایی می‌شوند و پارک‌های سالنی در نقاط شهری بیشتر دیده می‌شوند.

شما می‌توانید در تمامی فصول از پارک های آبی سرپوشیده به عنوان یک تفریح مهیج و پر از انرژی استفاده کنید و همراه با دوستانتان یک خاطره‌ای خوش برای خودتان بسازید.

ارسال نظر