لیست آدرس پارک های آبی ساری

آدرس پارک های آبی ساری
0 دیدگاه
62 بازدید
0
Loading...

ما در تمام شهرها در جدولی با نام لیست آدرس پارک های آبی ساری نام و نشان پارک های آبی ساری را به همراه شماره تماس آن ها درج کرده ایم.

لیست آدرس پارک های آبی ساری

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس جنسیت آدرس توضیحات
 1 مجتمع فرهنگی ورزشی کاسپین آبی رفاه 01133350400 ساری، بلوار آزادی بلوار آزادی- خیابان رفاه- کوچه رفاه سوم

نتایج و آثار مستقيم آب درمانی

افزايش جریان گردش خون و به دنبال آن گرم شدن قسمت‌های دردناک باعث تحریک دريچه درد، در شاخ نخاع شده وباعث کاهش شدت درد می‌شود.
آب درمانی دارای اثرات غير مستقيم زیادی نیز می‌باشد که از آن جمله می توان به موارد زیراشاره کرد :

1. عدم محدوديت حرکتی برای مفاصلی که دارای فلج عضلانی ویا عضلات نيمه فلج هستند.
2. پیش‌گیری از پوکی استخوان
3. آن دسته از کسانی که دارای مشکل حرکتی هستند می توانند ازفوايد حرکت غيرمستقيم در آب بهره ببرند.کسانی که دچار ضايعه نخاعی می‌باشند و يا داری قطع عضوهستند، (مخصوصاً افرادی که آسیب نخاعی ديده اند) ودارای عدم تغييردر ستون فقرات خود هستند، جزء این دسته می باشد. در افرادی که دچار ضايعه نخاعی هستند، به دلیل استفاده زیاد ازحد ويلچر و نشستن طولانی مدت روی آن، به صورت جانبی باعث ایجاد انحنایی در ستون فقرات فرد آسیب دیده می‌شود .(این انحنا، اسکليوز نام دارد) که با حرکت درآب وآب درمانی و شنا برطرف می‌شود. به طوریکه در آب، کشیده شدن ستون فقرات و حرکت دست‌ها باعث تقويت عضلات ناحيه پشت وکمر شده ومانع از ايجاد اسکليوز می‌شود.
4. اين ورزش (حرکت در آب وآب درمانی) با افزايش فزاینده‌ی گردش خون درنواحی کليه‌ها و مثانه ،مانع ازایجاد رسوب مواد معدنی در کليه‌ها و مجاری ادراری به شکل سنگ شده ومنجربه تخليه راحت‌تر وبهتر مثانه می‌شود.
5. حرکت در آب ، باعث افزایش میزان حجم تنفسی ريه شده ومانع از تجمیع ترشحات وافزایش خلط در ريه می‌شود. لذا این مهم ،ازايجاد عفونت در ریه جلوگيری کرده و باعث تنفس بهترودرنتیجه سلامت بيشتر ريه‌ها می‌شود.

لطفا برای دیدن آدرس استخرهای ساری روی این لینک کلیک کنید.

برچسب‌ها:
ارسال نظر