لیست آدرس پارک های آبی ساری

لیست آدرس پارک های آبی ساری
ثبت باشگاه ورزشی خرید اینترنتی عطر
3.4/5 - (7 امتیاز)

ما در جدولی با نام لیست آدرس پارک های آبی ساری نام و نشان پارک های آبی ساری را درج کرده ایم. امیدواریم که اطلاعات درج شده برای شما مفید باشد.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد پارک آبی ساری را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس پارک های آبی ساری

ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس
 1 مجتمع فرهنگی ورزشی کاسپین آبی رفاه 01133350400 بلوار آزادی، خیابان رفاه، کوچه رفاه سوم

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

پارک های آبی همانطور که از اسمش مشخص است دارای بخش‌های مختلف می‌باشد و همانند یک پارک، تجهیزات مختلفی در زمینه شنا و استخرها دارد که از آن جمله می‌توان به استخرهای شنای کم‌عمق و عمیق، سرسره‌های آبی، رودخانه مصنوعی، مکانی برای آفتاب گرفتن، دوش و حتی حمام اشاره کرد. در پارک های آبی مدرن در جهان فضاهایی برای موج‌سواری مصنوعی و استخرموج نیز دارند.

مجموعه تفریحی استخر و سونا و جکوزی و سونای نمک، حمام ترکی و ماساژ بعضی از انواع خدمات این مراکز می‌باشد.

لطفا برای دیدن آدرس استخرهای ساری روی این لینک کلیک کنید.

محبوبیت پارک‌های آبی به زمان معرفی آن یعنی اواخر سال ۱۹۴۰ برمی‌‌گردد. کشور ایالات متحده آمریکا با بیش از هزار پارک آبی و ده‌ها پارک جدید در هر سال بیشترین تعداد پارک‌های آبی را داراست. این پارک‌ها به طور کلی به دو دسته روباز و سربسته تقسیم می‌شوند. پارک‌های آبی روباز معمولاً در نقاط گرمسیری و استوایی بازگشایی می‌شوند و پارک‌های سالنی در نقاط شهری بیشتر دیده می‌شوند.

شما می‌توانید در تمامی فصول از پارک های آبی سرپوشیده به عنوان یک تفریح مهیج و پر از انرژی استفاده کنید و همراه با دوستانتان یک خاطره‌ای خوش برای خودتان بسازید.

ارسال نظر