لیست آدرس پارک های آبی زنجان

لیست آدرس پارک های آبی زنجان
0 دیدگاه
54 بازدید
0
Loading...

لیست آدرس پارک های آبی زنجان شامل اطلاعاتی دربارۀ پارک های آبی در زنجان است تا شما عزیزان اهل زنجان چنانچه به دنبال تلفن و آدرس آن ها هستید، از این اطلاعات استفاده کنید.

لیست آدرس پارک های آبی زنجان

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس جنسیت آدرس توضیحات
 1 استخر کارگران 02433472777
 2 شهرک صنایع دستی و گردشگری نور 02433794106 زنجان، کیلومتر 3 ازادراه زنجان قزوین، نرسیده به عوارضی

نکاتی مهم دربارۀ آب‌های استخرها و پارک های آبی

اگر قصد دارید برای تفریحات آخر هفته با خانواده یا دوستان به پارک آبی بروید، ابتدا ببینید پارک آبی موردنظر شما چه ویژگی هایی دارد و چه نکاتی را رعایت کرده است. در اینجا به ذکر چند نکته اشاره می کنیم که اهمیت دارند.

استفاده از ازون در آب پارک های آبی

از آنجا که در استخرها و پارک های آبی، آب ها راکد هستند و نه طبیعی و در عین حال افراد زیادی در هر روز به این پارک های آبی یا استخرها مراجعه و در آن ها شنا می کنند، وجود باکتری ها و حتی بیماری های مختلف در آن ها بسیار محتمل است. به همین دلیل، در آب این مکان ها از تصفیه کننده ها و ضدعفونی کننده هایی مانند کلر استفاده می شود. اما اخیرا جایگزین باکیفیت تری به نام اُزون روانۀ بازار شده و مراکز مختلفی از آن به جای کلر استفاده می کنند.

«ازون» اکسید کننده ای بسیار قوی است که قابلیت حذف ترکیبات بیماری زا و بی اثر کردن کلیه میکرو ارگانیسم های مقاوم در برابر کلر را دارد. این ماده برخلاف کلر ترکیبات مضر تولید نکرده و مشکلات مربوط به کلر ازجمله سوزش چشم، خشکی پوست و غیره را نیز ایجاد نمی کند. این خواص باعث استقبال عمومی به استفاده از آن شده است.

اگر مایل نیستید به پارک آبی بروید، می‌توانید آدرس استخر های زنجان  و  آدرس سالن و مراکز ماساژ زنجان را نیز در سایت اسپرت رزرو نگاهی بیندازید و به یکی از آن ها مراجعه کنید.

برچسب‌ها:
ارسال نظر