لیست آدرس پارک های آبی خرم آباد

لیست آدرس پارک های آبی خرم آباد
ثبت باشگاه ورزشی خرید اینترنتی عطر
3.5/5 - (8 امتیاز)

لیست آدرس پارک های آبی خرم آباد مطلبی است ویژه‌ی اهالی محترم خرم آباد و همۀ گردشگرانی که احتمالا در آن به دنبال تفریحات آبی هستند و به دانستن لیست آدرس و شماره تلفن پارک های آبی نیاز دارند.

لیست آدرس پارک های آبی خرم آباد

ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس توضیحات
 1

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

همه‌ی افراد در هر رده سنی که باشد، به دنبال هیجان، شادی و لذت در زندگی هستند. پارک های آبی می‌تواند تفریح آبی مهیجی را برای شما و دوستان و خانواده‌تان رقم بزند.

این در حالی است که متوجه شدیم از سال 1390 بنا بوده است پارکی آبی در خرم آباد احداث شود. اما گویا هنوز این اتفاق نیفتاده است یا شاید افتاده ولی اطلاعاتی از این پارک آبی در خرم آباد در اینترنت ثبت نشده است. امیدواریم که گمان ما درست نباشد و این پارک آبی تا امروز به بهره برداری رسیده باشد.

همچنین شما می‌توانید آدرس استخر های خرم آباد را در سایت اسپرت رزرو مشاهده کنید.

پارک های آبی همانطور که از اسمش مشخص است دارای بخش‌های مختلف می‌باشد و همانند یک پارک، تجهیزات مختلفی در زمینه شنا و استخرها دارد که از آن جمله می‌توان به استخرهای شنای کم‌عمق و عمیق، سرسره‌های آبی، رودخانه مصنوعی، مکانی برای آفتاب گرفتن، دوش و حتی حمام اشاره کرد. در پارک های آبی مدرن در جهان فضاهایی برای موج‌سواری مصنوعی و استخرموج نیز دارند.

مجموعه تفریحی استخر و سونا و جکوزی و سونای نمک، حمام ترکی و ماساژ بعضی از انواع خدمات این مراکز می‌باشد.

محبوبیت پارک‌های آبی به زمان معرفی آن یعنی اواخر سال ۱۹۴۰ برمی‌‌گردد. کشور ایالات متحده آمریکا با بیش از هزار پارک آبی و ده‌ها پارک جدید در هر سال بیشترین تعداد پارک‌های آبی را داراست. این پارک‌ها به طور کلی به دو دسته روباز و سربسته تقسیم می‌شوند. پارک‌های آبی روباز معمولاً در نقاط گرمسیری و استوایی بازگشایی می‌شوند و پارک‌های سالنی در نقاط شهری بیشتر دیده می‌شوند.

ارسال نظر