لیست آدرس پارک های آبی تبریز

لیست آدرس پارک های آبی تبریز
3.7/5 - (3 امتیاز)

در اینجا جدولی از لیست آدرس پارک های آبی تبریز به همراه شماره تماس درج شده است. یک پارک بزرگ آبی می‌تواند گزینه مناسبی جهت تفریح و سرگرمی گردشگران و بازدید کنندگان قرار گیرد.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از پارک های آبی تبریز را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس پارک های آبی تبریز

#  نام پارک آبی شماره تماس آدرس پارک
 1 پارک آبی هلیا تبریز 04133201025 جاده تبریز – تهران. روبروی پمپ بنزین کندرود
 2 مجموعه پارک آبی تبریز 04133853040 شهرک یاغچیان، خیابان توحید، بعد از مخابرات، جنب پارک اوشاخلار باغچاسی
 3 مجتمع پارک آبی هلیا 04133201025 جاده تبریز – تهران،  روبروی کارخانه سیمکات

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

در اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه‌های موجود در سطح همه شهرها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.

پارک های آبی :

پارک های آبی همانطور که از اسمش مشخص است دارای بخش‌های مختلف می‌باشد و همانند یک پارک تجهیزات مختلفی در زمینه شنا و استخرها دارد. از جمله می‌توان به استخرهای شنای کم‌عمق و عمیق، سرسره‌های آبی، رودخانه مصنوعی، مکانی برای آفتاب گرفتن، دوش و حتی حمام اشاره کرد. در پارک های آبی مدرن در جهان فضاهایی برای موج‌سواری مصنوعی و استخرموج نیز دارند.

مجموعه تفریحی استخر و سونا و جکوزی و سونای نمک، حمام ترکی و ماساژ، بعضی از انواع خدمات این مراکز می‌باشد.

همچنین شما می‌توانید لیست آدرس استخر های تبریز را در سایت اسپرت رزرو مشاهده کنید.

محبوبیت پارک‌های آبی به زمان معرفی آن یعنی اواخر سال ۱۹۴۰ برمی‌‌گردد. کشور ایالات متحده آمریکا با بیش از هزار پارک آبی و ده‌ها پارک جدید در هر سال بیشترین تعداد پارک‌های آبی را داراست. به طور کلی این پارک‌ها به دو دسته روباز و سربسته تقسیم می‌شوند. پارک‌های آبی روباز معمولاً در نقاط گرمسیری و استوایی بازگشایی می‌شوند و پارک‌های سالنی در نقاط شهری بیشتر قرار دارند.

معروف ترین پارک آبی تبریز در کجا واقع شده است؟

پارک آبی هلیا و آکوا پارک را می توان جزو مجهزترین و بهترین پارک های آبی در تبریز معرفی کرد.

آیا امکان آوردن دوربین یا گوشی موبایل و خوراکی به داخل پارک های آبی تبریز وجود دارد؟

در صورت داشتن هر گونه اشیا قیمتی از جمله (تلفن همراه، دوربین، کیف پول و…. ) آنها را به قسمت امانات تحویل نمایید. از به همراه آوردن تنقلات و خوراکی به داخل پارک آبی خودداری فرمایید و مسئولین مربوطه مانع ورود این موارد می شوند.

شما می توانید در تمامی فصول از پارک های آبی سرپوشیده به عنوان یک تفریح مهیج و پر از انرژی استفاده کنید و همراه با دوستانتان یک خاطره‌ای خوش برای خودتان بسازید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر