لیست آدرس پارک های آبی بیرجند

لیست آدرس پارک های آبی بیرجند
ثبت باشگاه ورزشی خرید اینترنتی عطر
4.6/5 - (5 امتیاز)

ما در این مطلب در کنار لیست آدرس پارک های آبی بیرجند اطلاعاتی را دربارۀ بعضی لوازم بازی و بهترین مکانهایی که در دنیا این لوازم را دارند، برای شما منتشر کرده ایم.

لیست آدرس پارک های آبی بیرجند

ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس توضیحات
1 به‌زودی به‌زودی به‌زودی

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

ازآنجا که طبق اخبار و یافته‌های ما در بیرجند هنوز پارک آبی راه اندازی نشده است، پیشنهاد می‌کنیم مسئولان عزیز دست اندرکار این امر در بیرجند از پارک های زیادی که در دنیا وجود دارد، الگو بگیرند و ساخت آن را کلید بزنند. امیدواریم که هرچه زودتر شاهد رخداد بی‌نظیری در ساخت پارک آبی بیرجند باشیم.

پیشنهاد می‌شود آدرس استخر های بیرجند را نیز مشاهده کنید.

سرسره های آبی

یکی از وسایل پراستفاده در پارک های آبی، سرسرۀ آبی است؛ چراکه سرسره‌های آبی به خاطر داشتن ارتفاع و شکل های مختلفی که دارند، هیجان و شادی زیادی را به شما منتقل می‌کنند. ما در اینجا به پنج مورد از برترین سرسره‌های آبی اشاره می‌کنیم.

۱. سرسره های آبی سامیت پلامت

شیب این سرسره‌ها که در فلوریدا واقع شده است، به ۱۲۰ پا می‌رسد.

۲. پارک آبی آکوالوپ

این پارک آبی که در سواحل خلیج کارائیب واقع شده است، بزرگ ترین پارک آبی و همزمان بزرگ ترین پارک آبی سرپوشیدۀ جهان به شمار می آید. آکوالوب در یک آبشار پرفشار در همین پارک آبی قرار گرفته است.

۳. سرسره آبی گوزن یالدار

گوزن یالدار در ایندیانا واقع شده و طولانی‌ترین مسافت را در بین سرسره‌های آبی جهان دارد. جالب است بدانید که از وقتی خودتان را در بالای آن رها می‌کنید تا زمانی که به پایین می‌رسید، حدود 2:30 ثانیه زمان می‌برد.

شما می‌توانید  آدرس سالن و مراکز ماساژ بیرجند را در سایت اسپرت رزرو مشاهده کنید.

۴. سرسره آبی کوچه کج‌خلقی

شاید نام این سرسره که در دبی واقع شده است، به نظرتان عجیب باشد. یک احتمال که مطرح است، این است که هیجان ناشی از فرودآمدن در این سرسره کج‌خلقی‌ها را از بین می‌برد و نشاط را به شما هدیه می‌کند.

۵. پارک آبی بولت باول

پارک آبی بولت باول در مرکز ملی آبزیان پکن واقع شده و اولین پارک آبی سرپوشیده‌ای است که در چین افتتاح شده است.

ارسال نظر