لیست آدرس پارک های آبی بوشهر

آدرس پارک های آبی بوشهر
0 دیدگاه
87 بازدید
0
Loading...

ما در تمام شهرها در جدولی با نام لیست آدرس پارک های آبی بوشهر نام و نشانی پارک های آبی بوشهر را به همراه شماره تماس آن ها درج کرده ایم.

لیست آدرس پارک های آبی بوشهر

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس جنسیت آدرس توضیحات
 1 منتظر اعلام از سوی شما عزیزان منتظر اعلام از سوی شما عزیزان منتظر اعلام از سوی شما عزیزان

امام صادق(ع)فرمود: نشاط در ده چيز است: راه رفتن. سواري. غوطه خوردن در آب به سبزه نگاه كردن. خوردن و آشاميدن. به زن زيبا نگاه كردن. عمل جنسي. مسواك كردن. همصحبتي با مردان.

شادی و نشاط یک ضرورت و نیاز است. این پدیده هر چند از زوایای گوناگونی تعریف و تشریح شده؛ ولی به اتفاق اندیشمندان یک ضرورت و نیاز اساسی انسان به شمار می آید. چه کسی را می توان یافت که مدعی باشد نیازمند به شادی نیست؟ اساس جهان هستی و پدیده های آن به گونه ای طراحی شده است که در آدمی شادی ایجاد کند. بهار با طراوت، صبح پر لطافت، طبیعت با ظرافت، آبشارهای زیبا، گل های رنگارنگ، دیدار دوستان، ازدواج و پیوند دو انسان و … همه شادی آور و سرور انگیز است. از آنجا که شادی، ناکامی، ناامیدی، ترس و نگرانی را از آدمی دور می سازد، روان شناسان به ایجاد و تثبیت آن در انسان دستور اکید داده اند و این نشانگراین حقیقت است که شادی، نیاز اساسی و ضروری آدمی است. (نگا: روان شناسی شادی.)
تحقیقات نشان می‌دهد، شادی در واقع مجموع کیفیت دو احساس درونی ماست، یکی حس‌ رضایت ما (مثلا وقتی معنای واقعی کار یا عملکردمان را درک می‌کنیم) و دیگری کیفیت احساسات خوبی است که در طول زندگی دریافت می‌کنیم، که هردوی اینها منجر به شادی می‌شوند و هردو پدیده‌های نسبتا پایداری در زندگی هر فرد هستند. زندگی ما ممکن است تغییر کند و خلق و خوی ما شاید مدام در نوسان باشد، اما احساس شادی به‌صورت ژنتیکی پایدارتر از هر حس دیگری عمل می‌کند. پس خبر خوب این است که با تلاش مداوم می‌توان در این مورد تعادل برقرار کرد.

همچنین شما ورزشکاران می توانید آدرس استخر های بوشهر  و  آدرس باشگاه های فوتبال بوشهر  را در سایت اسپرت رزرو مشاهده کنید.

برچسب‌ها:
ارسال نظر