لیست آدرس پارک های آبی بابل

آدرس-پارک-های-آبی-بابل
0 دیدگاه
56 بازدید
0
Loading...

ما در تمام شهرها در جدولی با نام لیست آدرس پارک های آبی بابل نام و نشان پارک های آبی بابل را به همراه شماره تماس آن ها درج کرده ایم.

لیست آدرس پارک های آبی بابل

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس جنسیت آدرس توضیحات
 1 پارک آبی پردیس بابل (نوشیروانی) 0113278434 مازندران- بابل- بعد از پل محمد حسن خان- حد فاصل ترک محله و متی کلا- پارک آبی پردیس نوشیروانی

موارد ممنوعیت‌ درزمینه‌ی استفاده از آب درمانی (هیدروتراپی)

آب درمانی وحرکت درمانی در آب ،از بی‌خطرترین وبی‌عارضه ترین موارد درمانی می‌باشد واکثراً،این روش از درمان برای ورزشکاران تجویزوتوصیه می‌شود ،ولی بهتر است هنگام استفاده ازاین روش به نکاتی را مد نظر داشت:
1. در صورتی که ورزشکار دارای یک‌سری اختلالات حسی باشد ، رعایت کردن ودقت درتعیین درجه حرارت آب، بسیار مهم وضروری است، زیرا احتمال به جود آمدن ضایعه وآسیب، بعد از استفاده‌ی از آب گرم برای آن دسته از ورزشکارانی که دارای اختلالات حسی می‌باشند، وجود دارد.
2. از دیگر موارد عدم استفاده از هیدروتراپی در ورزشکارانی است که دارای اختلالاتی همچون اختلال در گردش خون، داشتن نارسایی قلبی ویا نارسائیهای تنفسی،داشتن عفونت حاد ومزمن، وجود زخم سرباز وگسترده ونیز اختلالات غدد می‌باشد که در صورت استفاده ازاین روش(هیروتراپی) باید دقت کافی به عمل آورد.استفاده از آب گرم به دلیل پایین آمدن فشارخون درهنگام استفاده از آن، برای ورزشکارانی که دارای نارسایی قلبی هستند، ممنوع بوده وامکان پذیر نمی‌باشد.
3. مورد دیگرممنوعیت دراستفاده از هیدروتراپی(آب درمانی) برای آندسته ازبانوان ورزشکاری است که در دوران قاعدگی به سرمی‌برند.این دوره دارای ممنوعیت استفاده از هیدروتراپی می‌باشد.

فواید استفاده از آب جهت درمان و تفریح

1. ایجاد روحیه شادابی و حس نشاط
2. کمک به جلوگیری از رسوب مواد معدنی وایجاد سنگ در کلیه‌ها ومجاری ادراری
3. کارکرد بهترمثانه وکلیه‌ها
4. افزایش میزان حجم تنفسی ریه‌ها و کارکرد بهترآنها
5. کاهش اسپاسم
6. ازبین بردن درد
7. افزایش حرکت پذیری وتحریک روده ها ونهایتاً جلوگیری از یبوست
8. تقویت بیشترعضلات
9. ایجاد انگیزه‌ وافزایش اعتماد به نفس ونیز ایجاد روحیه وحس قدرتمندی ومفید بودن جهت انجام فعالیت‌های روزه مره علی‌الخصوص در افراد آسیب دیده‌ی نخاعی
10. ارتقاء سطح بهداشت پوست، مو ونیزپیشگیری از به وجودآمدن زخم فشاری .

همچنین شما ورزشکاران می توانید از لیست های آدرس های زیر در شهر بابل نیز استفاده کنید.

لیست آدرس استخرهای بابل

لیست آدرس باشگاه های فوتبال بابل

لیست آدرس سالن و مراکز ماساژ بابل

 

برچسب‌ها:
ارسال نظر