لیست آدرس پارک های آبی بابل

لیست آدرس پارک های آبی بابل
ثبت باشگاه ورزشی خرید اینترنتی عطر
4.2/5 - (10 امتیاز)

پارک های آبی گزینه‌ی مناسبی برای سرگرمی و تفریح مخصوصا در روزهای گرم سال می‌باشد. در اینجا جدولی از لیست آدرس پارک های آبی بابل به همراه شماره تلفن و جزئیات درج شده است.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از پارک های آبی بابل را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس پارک های آبی بابل

ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس
 1 پارک آبی پردیس بابل (نوشیروانی) 01132278434 بابل، بعد از پل محمد حسن خان، حد فاصل ترک محله و متی کلا، پارک آبی پردیس نوشیروانی

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

پارک های آبی همانطور که از اسمش مشخص است دارای بخش‌های مختلف می‌باشد و همانند یک پارک، تجهیزات مختلفی در زمینه شنا و استخرها دارد که از آن جمله می‌توان به استخرهای شنای کم‌عمق و عمیق، سرسره‌های آبی، رودخانه مصنوعی، مکانی برای آفتاب گرفتن، دوش و حتی حمام اشاره کرد. در پارک های آبی مدرن در جهان فضاهایی برای موج‌سواری مصنوعی و استخرموج نیز دارند.

لیست آدرس استخرهای بابل

مجموعه تفریحی استخر و سونا و جکوزی و سونای نمک، حمام ترکی و ماساژ بعضی از انواع خدمات این مراکز می‌باشد.

محبوبیت پارک‌های آبی به زمان معرفی آن یعنی اواخر سال ۱۹۴۰ برمی‌‌گردد. کشور ایالات متحده آمریکا با بیش از هزار پارک آبی و ده‌ها پارک جدید در هر سال بیشترین تعداد پارک‌های آبی را داراست. این پارک‌ها به طور کلی به دو دسته روباز و سربسته تقسیم می‌شوند. پارک‌های آبی روباز معمولاً در نقاط گرمسیری و استوایی بازگشایی می‌شوند و پارک‌های سالنی در نقاط شهری بیشتر دیده می‌شوند.

لیست آدرس باشگاه های فوتبال بابل

شما می‌توانید در تمامی فصول از پارک های آبی سرپوشیده به عنوان یک تفریح مهیج و پر از انرژی استفاده کنید و همراه با دوستانتان یک خاطره‌ای خوش برای خودتان بسازید.

همچنین شما عزیزان می‌توانید از لیست های آدرس‌های زیر در شهر بابل نیز استفاده کنید.

لیست آدرس سالن و مراکز ماساژ بابل

 

ارسال نظر