لیست آدرس پارک های آبی ارومیه

آدرس پارک های آبی ارومیه
(1) 5,00
Loading...

در این متن جدولی از لیست آدرس پارک های آبی ارومیه به همراه شماره تماس آن ها درج شده است. همه‌ی افراد در هر رده سنی به دنبال هیجان، شادی و لذت در زندگی هستند، پارک های آبی می‌تواند تفریح آبی مهیجی را برای شما عزیزان رقم بزند. لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر […]

در این متن جدولی از لیست آدرس پارک های آبی ارومیه به همراه شماره تماس آن ها درج شده است. همه‌ی افراد در هر رده سنی به دنبال هیجان، شادی و لذت در زندگی هستند، پارک های آبی می‌تواند تفریح آبی مهیجی را برای شما عزیزان رقم بزند.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از پارک های آبی ارومیه را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس پارک های آبی ارومیه

ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس توضیحات
 1 سرزمین موج های آبی ارومیه 04433381717 آذربایجان غربی- ارومیه- کیلومتر 6 جاده سنتو (جاده مهاباد)- جنب تالار اروس

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

شما می‌توانید در تمامی فصول از پارک های آبی سرپوشیده به عنوان یک تفریح مهیج و پر از انرژی استفاده کنید و همراه با دوستانتان یک خاطره‌ای خوش برای خودتان بسازید.

پیشنهاد می‌شود آدرس استخر های ارومیه را نیز مشاهده کنید.

پارک های آبی بدون شک یکی از تفریحات مهیج در بین جوانان و دوست‌داران تفریحات آبی محسوب می‌شود و روز به روز بر تعداد این پارک‌ها در سراسر جهان افزوده خواهد شد. استفاده‌کنندگان از این پارک‌ها علاقه دارند هر چه زودتر تعداد وسایلی که در این پارک‌ها موجود است بیشتر و وسایل مهیج‌تری را تجربه کنند. پارک های آبی همانطور که از اسمش مشخص است دارای بخش‌های مختلف می‌باشد و همانند یک پارک تجهیزات مختلفی در زمینه شنا و استخرها دارد، از جمله می‌توان به استخرهای شنای کم عمق و عمیق، سرسره‌های آبی، رودخانه مصنوعی، مکانی برای آفتاب گرفتن، دوش و حتی حمام اشاره کرد. در پارک های آبی مدرن در جهان فضاهایی برای موج‌سواری مصنوعی و استخرموج نیز دارند.

مجموعه تفریحی استخر و سونا و جکوزی و سونای نمک، حمام ترکی و ماساژ بعضی از انواع خدمات این مراکز می‌باشد.

همچنین شما می‌توانید آدرس سالن و مراکز ماساژ ارومیه  را در سایت اسپرت رزرو مشاهده کنید.

 

ارسال نظر