لیست آدرس پارک های آبی ارومیه

لیست آدرس پارک های آبی ارومیه
3.5/5 - (10 امتیاز)

در این متن جدولی از لیست آدرس پارک های آبی ارومیه به همراه شماره تماس آن ها درج شده است. همه‌ی افراد در هر رده سنی به دنبال هیجان، شادی و لذت در زندگی هستند، پارک های آبی می‌تواند تفریح آبی مهیجی را برای شما عزیزان رقم بزند.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از پارک های آبی ارومیه را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس پارک های آبی ارومیه

ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس
 1 سرزمین موج های آبی ارومیه 04433381717 کیلومتر 6 جاده سنتو (جاده مهاباد)، جنب تالار اروس

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

در اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه‌های موجود در سطح همه شهرها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.

امیدواریم لیست آدرس پارک های آبی ارومیه برای شما سودمند واقع شده باشد.

پیشنهاد می‌شود آدرس استخر های ارومیه را در مجله اسپرت رزرو مشاهده کنید.

پارک های آبی و ویژگی های آن :

پارک های آبی بدون شک یکی از تفریحات مهیج در بین جوانان و دوست‌داران تفریحات آبی محسوب می‌شود و روز به روز بر تعداد این پارک‌ها در سراسر جهان افزوده خواهد شد. استفاده‌کنندگان از این پارک‌ها علاقه دارند هر چه زودتر تعداد وسایلی که در این پارک‌ها موجود است بیشتر و وسایل مهیج‌تری را تجربه کنند.

پارک های آبی همانطور که از اسمش مشخص است دارای بخش‌های مختلف می‌باشد و همانند یک پارک تجهیزات مختلفی در زمینه شنا و استخرها دارد، از جمله می‌توان به استخرهای شنای کم عمق و عمیق، سرسره‌های آبی، رودخانه مصنوعی، مکانی برای آفتاب گرفتن، دوش و حتی حمام اشاره کرد.

در پارک های آبی مدرن در جهان فضاهایی برای موج‌سواری مصنوعی و استخرموج نیز دارند.

مجموعه تفریحی استخر و سونا و جکوزی و سونای نمک، حمام ترکی و ماساژ بعضی از انواع خدمات این مراکز می‌باشد.

همچنین شما می‌توانید آدرس سالن و مراکز ماساژ ارومیه  را در سایت اسپرت رزرو مشاهده کنید.

بزرگترین پارک آبی ارومیه کدام است؟

سرزمین موج های آبی ارومیه بزرگترین و مجهزترین پارک آبی موجود در ارومیه می باشد که در کیلومتر 6 جاده سنتو (جاده مهاباد) واقع شده است

سرزمین موج های آبی ارومیه دارای چند سرسره می باشد؟

این مجموعه 9 سرسره بزرگ دارد که استفاده از این سرسره‌ها برای افراد زیر 10 سال ممنوع است. از جمله سرسره‌های موجود در موج‌ های آبی ارومیه، می‌توان به سرسره‌های چهار لاین سرعتی اشاره کرد که فرد را با سرعت 10 متر بر ثانیه در آب رها می‌کنند. چاله فضایی سرزمین موج های آبی ارومیه، سرسره روباز تيوپی، سرسره شوتينگ از دیگر بخش‌های جذاب این مجموعه است. کودکان زیر 10 سال نیز می توانند از استخر کودکان و سرسره های آنجا استفاده کنند و لذت ببرند.

شما می‌توانید در تمامی فصول از پارک های آبی سرپوشیده به عنوان یک تفریح مهیج و پر از انرژی استفاده کنید و همراه با دوستانتان یک خاطره‌ای خوش برای خودتان بسازید.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ارسال نظر