لیست آدرس پارک های آبی اراک

لیست آدرس پارک های آبی اراک
3.7/5 - (22 امتیاز)

لیست آدرس پارک های آبی اراک برای شما اراکی های عزیز که به دنبال تفریح در آب هستید درج شده تا تلفن و آدرس هریک از پارک های آبی را که مایلید بیابید و قبل از رفتن، آن ها را ارزیابی کنید.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از پارک های آبی اراک را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس پارک های آبی اراک

ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس
 1 مجتمع گردشگری تاج محل 08632792030 شهرك گردو
 2 شهربازی و پارک آبی طوفان 08634136000 جاده خمین، سه راهی انجیرک

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

شما می‌توانید بعد از پارک های آبی از لیست آدرس سالن و مراکز ماساژ اراک در سایت اسپرت رزرو یکی را انتخاب و به آن مراجعه کنید تا آرامشتان تکمیل شود.

پارک های آبی همانطور که از اسمش مشخص است دارای بخش‌های مختلف می‌باشد و همانند یک پارک، تجهیزات مختلفی در زمینه شنا و استخرها دارد که از آن جمله می‌توان به استخرهای شنای کم‌عمق و عمیق، سرسره‌های آبی، رودخانه مصنوعی، مکانی برای آفتاب گرفتن، دوش و حتی حمام اشاره کرد. در پارک های آبی مدرن در جهان فضاهایی برای موج‌سواری مصنوعی و استخرموج نیز دارند.

مجموعه تفریحی استخر و سونا و جکوزی و سونای نمک، حمام ترکی و ماساژ بعضی از انواع خدمات این مراکز می‌باشد.

محبوبیت پارک‌های آبی به زمان معرفی آن یعنی اواخر سال ۱۹۴۰ برمی‌‌گردد. کشور ایالات متحده آمریکا با بیش از هزار پارک آبی و ده‌ها پارک جدید در هر سال بیشترین تعداد پارک‌های آبی را داراست. این پارک‌ها به طور کلی به دو دسته روباز و سربسته تقسیم می‌شوند. پارک‌های آبی روباز معمولاً در نقاط گرمسیری و استوایی بازگشایی می‌شوند و پارک‌های سالنی در نقاط شهری بیشتر دیده می‌شوند.

شما می‌توانید در تمامی فصول از پارک های آبی سرپوشیده به عنوان یک تفریح مهیج و پر از انرژی استفاده کنید و همراه با دوستانتان یک خاطره‌ای خوش برای خودتان بسازید.

ارسال نظر