لیست آدرس پارک های آبی آمل

آدرس پارک های آبی آمل
0 دیدگاه
55 بازدید
0
Loading...

ما در تمام شهرها در جدولی با نام لیست آدرس پارک های آبی آمل نام و نشان پارک های آبی آمل را به ه همراه شماره تماس آن ها درج کرده ایم.

لیست آدرس پارک های آبی آمل

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس جنسیت آدرس توضیحات
 1

گویا در آمل استخرهای خوبی وجود دارد؛ اما ما نتوانستیم نشانی از یک یا چند پارک آبی در آمل بیابیم. لطفا چنانچه شما اطلاع دارید، در همین صفحه به تیم اسپرت رزرو اعلام کنید. با تشکر

مزایای درمانی تفریح در آب

در درمان از طریق هیدروتراپی عمومی اکثراً از وان‌های پروانهای شکل یا استخر استفاده می‌شود. این در حالی است که عموماً در هیدروتراپی موضعی وان‌های مورداستفاده وان‌هایی کوچک یا به شکل وان گردابی می‌باشند. بعضی از دستگاه‌های آب درمانی به نحوی طراحی شده‌اند که بتوانند آب را با فشاربالا به اندام‌ها پاشیده یا حالتی گرداب‌مانند در آب ایجاد کنند. درعین حال می‌توان علاوه بر استفاده از تاثیرات مثبت حرارتی و گرمایشی آب، از تاثیرات مکانیکی آن نیز بهره‌مند شد. ایجاد حالت گردابی در آب، نظیر ماساژ عمل کرده در نتیجه با تحریک اعصاب حسی موجب تسکین و آرامش دردهای موضعی و نتیجتاً بهبود جریان گردش خون می‌شود .

آن‌چه در آب درمانی اهمیت دارد تنظیم شرایط روانی و جسمی بیمار متناسب با شرایط جلسات آب درمانی است. این شرایط شامل :
1. تعداد جلسات درمانی پیوسته و مناسب با شدت بیماری
2.مدت زمان و تایم استفاده از آب
3. دمای آب می‌باشد.

از هیدروتراپی می‌توان در زمینه رفع خستگی و ایجاد آرامش در ورزشکاران بهره برد. ازمهم‌ترین کاربردهای هیدروتراپی (آب درمانی) دراین زمینه ( ورزشی واستفاده ورزشکاران) می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
1. برای درمان یک‌سری ضایعات ورزشی مزمن از قبیل : کوفتگی، پیچ خوردگی مفاصل،رگ به‌ رگ شدن، تورم والتهاب تاندون(یا زرد پی) می‌توان ازهیدروتراپی استفاده کرد. به عقیده برخی از متخصصان درهر مرحله‌ای از ضایعات وآسیب‌های سیستم عضلانی-استخوانی میتوان‌ از هیدروتراپی استفاده کرد. توجه به این نکته ضروری است که عموماً توصیه می‌شود در اوایل ایجاد ضایعه وآسیب جدی ،حاد ومزمن بهتراست از آب گرم استفاده شود.

لطفا برای دیدن آدرس استخرهای آمل روی این لینک کلیک کنید.

برچسب‌ها:
ارسال نظر