لیست آدرس سالن و مراکز ماساژ یاسوج

لیست آدرس سالن و مراکز ماساژ یاسوج
ثبت باشگاه ورزشی خرید اینترنتی عطر
5/5 - (2 امتیاز)

لیست آدرس سالن و مراکز ماساژ یاسوج را برای ساکنین شهر یاسوج تهیه کرده ایم که با بهره گیری از امکانات به روز و کادر مجرب در مرکز ماساژ همواره در راستای آرامش و رضایت مشتریان تلاش خواهند کرد تا تجربه ای لذت بخش از ماساژ داشته باشید.

لیست آدرس سالن و مراکز ماساژ یاسوج

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس
1 مرکز ماساژ راشا افق 09190709606
09369094912
یاسوج، آموزشگاه ماساژ راشا افق
2 مرکز تخصصی ماساژ پروانه کدخدا زاده 09179410474 یاسوج، پروانه کدخدا زاده
3 کلینیک زیبایی و ماساژ رخ 09175082048 یاسوج، ابتدای بلوار ارم ‌، درمانگاه اپادانا

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

ماساژ علاوه برخاصیت درمانی، باعث تقویت احساس راحتی و آرامش می‌شود که این امر از مزایای لذت‌ بخش ماساژ می‌باشد.

تاریخچه ماساژ

با سیری در تاریخ متوجه می‌شویم که ماساژ در تمام ملل و با فرهنگ‌های مختلف مرسوم بوده و شاید دلیل رواج آن عامه‌ پسند بودن آن نزد تمام مردم باشد و در گذشته مردم بدون اینکه از تاثیرات فیزیولوژیکی و درمانی ماساژ آگاهی داشته باشند از آن استفاده می‌کردند. مثلا در ضرب‌دیدگی‌ها اولین اقدام آن‌ها تکان دادن و یا مالش عضو صدمه دیده بوده است.

پیشنهاد می‌شود آدرس باشگاه های فوتبال یاسوج را نیز مشاهده کنید.

در میان ملل و اقوامی که درگذشته از ماساژ به شکل وسیع‌تری استفاده می‌کردند می‌توان از مصری‌ها ،ایرانیان،یونانیان،چینی‌ها وژاپنی‌ها نام برد و همینطور از بین دانشمندان و اطباء قدیمی که از تکنیک‌های ماساژ استفاده می‌کردند می‌توان به بقراط و ابوعلی سینا اشاره کرد. بقراط به نتایج سودمند ماساژ و مالش در تامین و بازگرداندن نیروی عضلانی افراد ناتوان تا حدی پی برد و برای درمان بعضی از عوارض مفصلی وعضلانی از این روش‌ها استفاده نمود.

امروزه در مراکز ماساژ نیز از ماساژ با اهداف مختلف و به شکل‌های وسیع و گسترده‌ای استفاده می‌کنند و به‌ ویژه در درمان دردهای عضلانی و مفصلی جایگاه ویژه ای را نسبت به سایر روش‌های درمانی به خود اختصاص داده است و همچنین در توان‌بخشی و بازتوانی بیماری‌های مختلف به شکل خاصی به کار می‌رود.

تعریف ماساژ

کلمه ماساژ از یک کلمه یونانی به نام Massein که به معنای مالیدن است و مربوط به یک لغت لاتین Manus به معنای دست گرفته شده است. ولی به‌ طورکلی، ماساژ عبارت است از یک‌سری حرکات منظم، مرتب و اصولی که روی بافت‌های بدن به منظور اهداف خاصی به کار می‌رود.

همچنین میتوانید لیست آدرس باشگاه های بدنسازی یاسوج را در اسپرت رزرو مشاهده کنید.

ارسال نظر