لیست آدرس سالن و مراکز ماساژ ساری

لیست آدرس سالن و مراکز ماساژ ساری
تبلیغات خرید عمده عطر بهین عطر
4.2/5 - (6 امتیاز)

لیست آدرس سالن و مراکز ماساژ ساری با بهره گیری از امکانات به روز و کادر مجرب همواره در راستای آرامش و رضایت مشتریان تلاش خواهند کرد.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از سالن ها و مراکز ماساژ ساری را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس سالن و مراکز ماساژ ساری

#  نام سالن ماساژ شماره تماس آدرس مرکز ماساژ
1 مرکز تخصصی ماساژ سارگل 01133606570 بلوار امیر، جنب بیمارستان امام
2 سالن ماساژ هتل اسرم 01133255091
01133255090
میدان هلال احمر
3 مرکز تخصصی ماساژ مازندران 01133606570 بلوار امیر، جنب بیمارستان امام
4 سالن ماساژ پیشرفته صورت 09112514516 بلوار مختار، نبش چهارراه مقامی
5 مرکز اسپا و ماساژ آسای 09039097718 ساری

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

ماساژ بدن معمولاً به عنوان بخشی از طب جایگزین و مکمل در نظر گرفته می‌شود. ماساژ و ماساژ درمانی یک روش قدیمی برای تسکین دردهایی مانند، درد مفاصل، عضلات و اعصاب پایین کمر، گردن، سر درد و به طور کلی تمام دردهایی که در نواحی عضلانی و عصبی بدن وجود دارد، می‌باشد. از این رو ما لیستی از سالن و مراکز ماساژ ساری برای دسترسی راحت تر شما تهیه کرده ایم.

پیشنهاد می‌شود آدرس پارک های آبی ساری را نیر مشاهده کنید.

انواع ماساژهای : تايلندى ، بالی ، لومی لومی ( باعث برانگيختن انرژى هاى مثبت و ريلكس شدن فيزيكی و روحی می شود ) ، شياتسو ( يك نوع ماساژ سنتى ژاپنی ) ، ماندارا ، لنف و ماساژ تخليه لنفی ( ماساژى سبك و نرم براى خارج كردن سموم با فعال كردن سيستم لنفی و گردش خون است ) ، تراپی 1001 شب سلطان ( اين ماساژ يك نوع ماساژ در دوران عثمانی است كه دو نفر آن را در حمام و يا اتاق ماساژ با استفاده از كف و روغن انجام می دهند ) ، آروماتراپی ( تركيبى از روغنی مخصوص و سبک ماساژ آسياى شرقی براى ريلكس كردن بدن ، پلايش ذهن و روح می باشد )

و سنگ داغ تراپی ( يك درمان طبيعی است كه هدف آن تأثير عميق به درون بدن با ماساژ و فشار سنگ هاى داغ شده آتشفشان به روى بدن است كه آنها را روى نقطه هاى از بدن می گذارند ) و … از خدمات این مرکز مشهور می باشند .
از شما دوست عزیز تقاضا داریم چنانچه مرکز یا سالنی را می شناسید که در زمینۀ ماساژ مشغول به فعالیت است، در همین صفحه برای ما پیام بگذارید تا اطلاعات ایشان را در لیست آدرس سالن و مراکز ماساژ ساری درج کنیم. چرا که این رسالت ماست.

همچنین میتوانید آدرس باشگاه های بدنسازی ساری  را در اسپرت رزرو مشاهده کنید.

ارسال نظر

نظرات کاربران
  1. البرز اکبرنوذری گفت:

    سلام ، ببخشید ماساژ میخواهید ؟